Brněnský Skypicker získal investici řádově v desítkách milionů korun

Novým cílem startupu je pozice jedničky v prodeji letenek nízkonákladových aerolinek.

Řádově desítky milionů korun nasypala do startupu společnost Touzimsky Kapital, respektive její nová divize Touzimsky Airlines. Nový partner se tak přidá k Jiřímu Hlavenkovi, který do Skypickeru vložil počátečních 450 tisíc korun.

Investice se uskuteční formou navýšení základního kapitálu a akcionářské půjčky a sehraje klíčovou roli v dalším rozvoji společnosti. „Tým kolem Olivera Dlouhého nás přesvědčil, že Skypicker,com je právě takovým typem projektu, navíc s doslova obrovským potenciálem růstu a úspěchu,“ komentuje investici Jan Pekař, ředitel Touzimsky Airlines.

„Nová investice nám umožní další rozvoj a expanzi. V příštím roce plánujeme zahájení prodeje letenek po celém světě,“ říká Oliver Dlouhý, manažer a zakladatel projektu. Obrat Skypickeru letos poprvé přesáhne 10 milionů korun a do dvou let by se rád stal globálním lídrem v oblasti prodeje nízkonákladových letů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak beztrestně střídat židle ve firmách a jak tankovat vodu z kohoutku kdekoliv: Nápady, které se zapsaly na aktuálním Hub MashUpu

Někdy stačí prostě se naštvat – a máte podnikatelský nápad. Takhle to aspoň bylo u vítěze aktuálního hubího MashUpu, který razí heslo "Věříme, že typický Čech nemusí v budoucnu jen nadávat u piva". A zametá s bordelem. Jiný nápad zase prezentoval pro Pražáky aktuální téma číslo jedna – kohoutkovou vodu. Pro ty, kteří v ní stále věří, hodlá připravit svět, kde je dostupná na požádání… Odvážným se zkrátka meze nekladou. Jak ještě vypadal čtvrteční večer v pražském Hubu na už 24. MashUpu?