Brněnský Skypicker získal investici řádově v desítkách milionů korun

Novým cílem startupu je pozice jedničky v prodeji letenek nízkonákladových aerolinek.

Řádově desítky milionů korun nasypala do startupu společnost Touzimsky Kapital, respektive její nová divize Touzimsky Airlines. Nový partner se tak přidá k Jiřímu Hlavenkovi, který do Skypickeru vložil počátečních 450 tisíc korun.

Investice se uskuteční formou navýšení základního kapitálu a akcionářské půjčky a sehraje klíčovou roli v dalším rozvoji společnosti. „Tým kolem Olivera Dlouhého nás přesvědčil, že Skypicker,com je právě takovým typem projektu, navíc s doslova obrovským potenciálem růstu a úspěchu,“ komentuje investici Jan Pekař, ředitel Touzimsky Airlines.

„Nová investice nám umožní další rozvoj a expanzi. V příštím roce plánujeme zahájení prodeje letenek po celém světě,“ říká Oliver Dlouhý, manažer a zakladatel projektu. Obrat Skypickeru letos poprvé přesáhne 10 milionů korun a do dvou let by se rád stal globálním lídrem v oblasti prodeje nízkonákladových letů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

10 nejdůležitějších videí z letošního LeWeb

Tématem desátého ročníku přední technologické konference LeWeb bylo to, jak bude svět vypadat za dalších deset let. Jak? Podle všeho budou směr udávat Číňané, všichni budeme nosit chytré náramky, trička a přívěšky, které budou zaznamenávat a měřit náš život, na mobilní zařízení se přesunou i poměrně složité operace a zákazníci budou ještě mnohem náročnější než dnes. A když vás nebudou milovat, budete v maléru.