Brňáci lákají startupy na speed-dating s velkými firmami

Nejbližší networking, kde máte na pitch jen 120 vteřin se chystá na jedenáctého února. Tématem budou moderní technologie pro dopravu a potkáte tam třeba Ministerstvo dopravy, 3M, iSILOG nebo Bosch Rexroth.

Jak dostat startupy k velkým firmám bez zbytečných tanečků, to byl problém, který má řešit právě takový startupový speed-dating. „Chyběl nám efektivní networking, který by byl zaměřený na technologické firmy a kde by se mohli potkat zajímavé začínající technologické startupy s už zavedenými firmami a ještě třeba s výzkumníky z dané oblasti,“ vysvětluje Jindřich Weiss, projektový manažer JIC.

Účast je bezplatná a za každou firmu smí dorazit pouze jeden zástupce. Podmínkou je prezentace společnosti dle stanovených pravidel – pouze 1 slide s kontakty a 2 minuty na představení toho, co děláte, i toho, co nabízíte či hledáte. Večer tedy začíná oficiálními prezentacemi každé společnosti – každý zástupce má 120 vteřin na představení činnosti firmy a oblastí pro možnou spolupráci. Následuje neformální společenský večer s malým rautem či jiným programem, který nabízí prostor pro networking a domluvu konkrétních spoluprací.

První akce roku 2014 proběhne u kulatých stolů, u kterých majitelé a technologičtí manažeři firem představí svou nabídku a poptávku po moderních technologiích pro dopravu, které jsou tématem akce. Všechno to propukne 11. února od 15 hodin v brněnském hotelu Holiday Inn, registrovat se můžete do 6. února, prohlédnout si můžete i seznam již zaregistrovaných firem. Účast je zadarmo a přijít může maximálně jeden člověk na firmu.

Total
0
Shares
Další články