Březnový Startup Grind: Poznejte vizionáře umělé inteligence Marka Rosu z GoodAI

Jaký může být vliv umělé inteligence na dnešní svět, jaká jsou její pozitiva, možné hrozby a existuje potřeba se ji obávat po vzoru Elona Muska? I tohle jsou hlavní otázky, na které bude během Startup Grindu odpovídat vizionář Marek Rosa, zakladatel a ředitel společnosti GoodAI věnující se vývoji obecné umělé inteligence.

Březnový Startup Grind se tak ponese právě v duchu umělé inteligence, nejnovějším trendu v inovacích, která mění klasická odvětví jako finance, zdravotnictví nebo automotive. Event se uskuteční 23. března od 18:30 v coworkingovém prostoru Opero.

Během rozhovoru budete mít možnost položit Markovi vlastní otázky a získat odpověď v přímém přenosu. Diskuze potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Jeden z účastníků může taky vyhrát vstupenku na Startup Summit.

Marek Rosa GoodAI

Proč se za Markem vyplatí zajít? Je to jeden z největších vizionářů v oboru umělé inteligence v České republice, který říká, že v ideálním případě bude AI schopna napojit se na náš mozek. Kdysi se mu kvůli jeho zálibě v umělé inteligenci lidé smáli, teď už nepochybuje nikdo. Navíc, do svého podnikání s AI vložil vlastních deset milionů dolarů, které vydělal se svou druhou firmou Keen Software House stojící za hrami Space Engineers a Medieval Engineers.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley, založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů.

Registrovat se můžete zde, součástí vstupenky  je welcome drink a malé občerstvení.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Robert Vojáček z Liftaga spouští LidskáSíla.cz a radí: startupisti, nevyhazujte peníze!

Nejen čeští startupisté a marketéři často řeší jeden problém: peněz mají celkem dost, ovšem času málo, a tak začnou brzy hledat paní na úklid. Až dosud to byl proces zbytečně komplikovaný, navíc s kolísající kvalitou výsledku. LidskáSíla.cz umožňuje všechno naklikat za pár minut a zaplatit kartou. Kromě uklízeček navíc plánuje nabízet i hlídání dětí, malíře, vizážisty, umělce nebo fitness trenéry. Za projektem stojí Robert Vojáček, který se coby marketér spolupodílí na úspěchu taxi aplikace Liftago.