Bolt (donedávna Taxify) plánuje spustit službu na doručování jídla

Bolt, evropská přepravní platforma donedávna známá jako Taxify, má v plánu spustit službu na doručování jídla. Jako první se objeví na nejdůležitějších trzích Evropy a Afriky.

Roman Sysel, šéf Boltu pro Českou republiku a Slovensko k tomu říká: “Zákazník je pro nás v Boltu extrémně důležitý. Jedním z nejlepších příkladů tohoto přístupu je to, že jsme naši společnost postavili na efektivitě. Jsme schopni nabídnout nejlepší cenu cestujícímu a zároveň si oproti konkurenčním platformám bereme od řidičů menší poplatek za využití aplikace. Díky tomu se nám podařilo v porovnání s našimi konkurenty růst rychleji a současně utrácet méně.”

“Teď chceme tuto změnu přinést také do oblasti doručování jídla. Chceme propojit naši technologii, efektivní provoz a stovky tisíc řidičů a klademe si za cíl vytvořit nejlepší službu na doručení jídla pro miliony zákazníků v Evropě a Africe, kteří již naši aplikaci denně využívají.”

Společnost v nedávné době po celém světě změnila svůj název z Taxify na Bolt. Cílem přejmenování byla zejména snaha upravit značku tak, aby odpovídala širší vizi mobility, kterou společnost zastává. S aplikací Bolt si už nyní lze objednat odvoz auty, na motorkách nebo elektrických koloběžkách.

Služba na doručení jídla bude jako první spuštěna v průběhu léta v Estonsku, Finsku a Jihoafrické republice. “Plánujeme tuto novou službu zavést postupně napříč všemi trhy, na kterých působíme, nicméně přesné datum rozšíření do České republiky zatím nemůžeme komentovat.”

Total
0
Shares
Další články