Blíží se další Startup Weekend, tentokrát v Bratislavě

Jestli vás bavil první pražský Startup Weekend, nebo jste naopak litovali neúčasti, můžete na událost navázat v Bratislavě od 11. do 13. května. Většina míst už je vyprodaná.

Nezisková organizace Startup Weekend už po celém světě uspořádala přes 500 akcí, které navštívilo okolo 50 tisíc podnikavých mladých lidí. Model je vždy stejný – kdokoliv z účastníků (ideálně všichni) má příležitost během 60 vteřin prezentovat svůj nápad a získat feedback od ostatních. Hlasováním všech účastníků pak jsou zvoleny nejlepší nápady, kolem nichž se vytvoří pracovní týmy.

Kromě možnosti realizovat s pomocí dalších tvůrčích lidí svůj nápad a prověřit své dovednosti během 54 hodin intenzivního startupování lákají organizátoři také na možnost získat několikaměsíční program mentoringu v novém kreativním prostoru The Spot.

Registrace potrvá už jen několik dní a většina z plánovaných 80 míst je již zaplněna. Přihlásit se můžete s pomocí registračního formuláře. Standardní cena je 49 eur, studenti ale zaplatí jen tolik eur, kolik je jim let.

Na akci se objeví i řada jmen známých z pražského Startup Weekendu, který jsme shrnuli v článku Co předvedlo 11 statečných pražského Startup Weekendu. Moderátorem bude opět Matej Ftáčnik, mezi mentory figurují Lukasz Mlodyszewsky, Vít Vrba, Can Ertugrul, Michal Hrabovec, Rastislav Turek či Michal Truban.

Další info na webu akce nebo na Facebooku.

Total
0
Shares
Další články