Betable, nová platforma pro sázení se online

Probojuje se k finálovému stolu Světové série v pokeru 2010 nějaký profík? Kdo bude režírovat film The Hobbit? Uběhnu svůj první maratón? To jsou jen příklady aktuálních vláken, která najdete na nové hráčské platformě Betable.

Registrovaný uživatel Betable, který vloží na svůj účet určitý finanční obnos, může ihned začít hrát. Na výběr má jak sázky přímo od Betable, tak sázky generované samotnými uživateli. Výjimkou tak nejsou ani originální osobní vlákna jako jedno čerstvě uzavřené – Budu mít ve svých rukou dříve nový iPhone 4, nebo svou nenarozenou dceru?

Uživatelé si stejně jako na klasických sociálních sítích vytváří svou základnu přátel. Sázky však mezi sebou neuzavírají jen přátelé, kolegové a rodinní příslušníci, ale i zcela neznámí lidé. Každý výherce dostává samozřejmě zpět celou vsazenou sumu, zbývající peníze v banku se následně rozdělují rovným dílem mezi všechny výherce, přičemž provozovateli stránek náleží provize deset procent.

Duchovním otcem projektu je Christopher Griffin, který před dvěma lety založil společnost Betable Limited. Hráčská platforma Betable se však oficiálně rozjela až letos v květnu. Finanční základnu jí poskytuje společnost Atomico Ventures, která dříve podporovala například služby jako Skype či Kazaa.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články