BE PRAGUE cílí na hostitele krátkodobých pronájmů, přivítá vaše hosty a vyřídí administrativu

Pronajímání domů, bytů či pokojů je jedním z nejpopulárnějších typů přivýdělku v rámci tzv. sdílené ekonomiky. Poskytovat svou nemovitost například přes oblíbené Airbnb je zajímavou možností zužitkovat nevyužitý prostor a vydělávat na něm. S něčím takovým je ale samozřejmě spojeno mnoho starostí a administrativních povinností. Toho si je vědom inovativní startup IdeaSense, který v prosinci představil službu BE PRAGUE.

BE PRAGUE je šikovná služba, která si klade za cíl zjednodušit hostitelům vše kolem krátkodobých pronájmů a jejich hostům zpříjemnit zážitek z návštěvy Prahy. Princip služby je jednoduchý. Využijete-li jako hostitel BE PRAGUE, služba se postará o přivítání vašich hostů v příletové hale pražského Letiště Václava Havla. Následně hostům předá klíč od vašeho bytu a k nim instrukce ohledně dopravy a přístupu do bytu. Pro vás to znamená jediné – výrazně ubytí starostí.

Bez administrativy a starostí

Pokud jste hostiteli a služba vás zaujala, vyzkoušet si ji můžete již za necelých 500 Kč bez DPH za 3 check-iny. Až do konce března navíc platí akce, v rámci které ke každému z nabízených balíčků check-inů, a to včetně tohoto nejmenšího, získáte ještě 2 check-iny navíc zdarma.

BE PRAGUE v příletové hale terminálu 1 pražského letiště

Kromě profesionálního přivítání vašich hostů na letišti, předání plánu MHD a poskytnutí tištěných pokynů pro navigaci a vstup k vám do bytu, nabízí BE PRAGUE ještě další službu pro pronajímatele. BE PRAGUE se vám dokáže postarat také o přihlášení hostů na cizineckou policii a zajištění „vzdušného“. Služba tak za vás obstará potřebnou administrativu, která se s krátkodobým pronájmem pojí.

Pokud máte přebytečné prostory a od jejich pronájmu vás dosud odrazovaly jen starosti a povinnosti, které se s využíváním Airbnb a podobných hostitelských služeb mimo jiné pojí, možná vám BE PRAGUE pomůže, abyste krátkodobý pronájem zkusili.

Total
0
Shares
Další články