Asociace startupů a manažerská asociace organizují první ročník Mladého manažerského talentu, hledají nominace

Mladí manažeři mají nízké uznání, a to jak v českých firmách, tak i v pozici zakladatelů. Dospěly k tomu Česká asociace startupů kvalifikovaných k investici a Česká manažerská asociace, a proto založily soutěž Mladý manažerský talent pro lidi do 35 let působící na území Česka.

Nominovaný se může přihlásit sám, nebo být nominován třetí stranou. Hlavním hodnotícím prvkem je prostý příběh. Co hrdina tohoto ročníku zažil, jakým překážkám čelil, jak se s nimi popasoval a jaké jsou jeho vize.

„Právě mladé podnikající osobnosti musíme upřímně oslavovat a snažit se jim připravit čisté podnikatelské prostředí, díky kterému se budou moci focusovat na svůj core business,“ vysvětluje základní myšlenku David Zábrž, předseda asociace startupů.

Česká manažerská asociace je dlouholetým spoluorganizátorem soutěže Manažer roku, která se konala již 25krát. Soutěž Mladý manažerský talent se tak letos začlení do této soutěže. „Velmi fandíme mladým podnikavým lidem, kteří chtějí měnit svět. Věříme, že i díky ocenění získají nejen sebevědomí a uznání, ale také cenné kontakty,“ popisuje Ivo Gajdoš, prezident České manažerské asociace.

Co od účasti v soutěži Manažer roku očekávala jeho vítězka v roce 2014 – Monika Šimánková, ředitelka společnosti Hestego? „Chtěla jsem se inspirovat a setkat se zkušenějšími kolegy a získat možnosti další spolupráce s nimi. Soutěž umožňuje, že odborníci posoudí učiněné pokroky v porovnání s ostatními manažery.“

Vyhlášení se bude konat na počátku léta, čas na zaslání nominačních přihlášek se tak krátí. Více informací zjistíte na http://www.hledamemanazera.cz/.

Total
0
Shares
Další články