Asistenční startup DoDo spouští další službu. DoDo Car se vám postará o auto

Startup DoDo, který vlastní e-commerce akcelerátor Inveo Michala Menšíka, nabízí osobní asistenční a kurýrní služby a nyní je rozšiřuje o další segment. Služba DoDo Car vám zařídí kompletní péči o vaše auto – od přezutí kol přes návštěvu myčky až po servis všeho druhu. Stačí si jen objednat autokurýra DoDo.

DoDo rozšiřuje své služby na automobily z toho důvodu, že zmíněné a další úkony spojené s údržbou vozu často zabírají až příliš drahocenného času. Ušetřený čas jinak strávený návštěvou myčky, STK nebo servisu lze využít efektivněji. DoDo Car se o vše postará, včetně vyzvednutí a dovezení zpět na místo určení.

Už nezapomenete zajet na STK

„Z naší zkušenosti víme, že péče o auto bývá časově náročná a mnohdy narušuje denní rozvrh. Proto jsme se rozhodli našim zákazníkům tento drahocenný čas ušetřit,“ představuje novou službu Michal Menšík, CEO DoDo. Jeho startup navíc za řidiče ohlídá i všechny důležité termíny, jako je návštěva STK nebo koupení dálniční známky.

DoDo Car tak nabídne komplexní servis v oblasti péče o vůz včetně administrativních záležitostí. Poradí si s přepisem vozu, objednáním na pravidelnou výměnu oleje nebo zakoupením nové lékárničky. Pro maximální servis stačí vaše auto zaregistrovat do databáze DoDo Car.

Vzhledem k tomu, že ne každý je ochotný přenechat své auto někomu neznámému, mají všichni autokurýři DoDo mnohaletou praxi a jsou proškolení speciálním tréninkem bezpečné jízdy. Nechybí ani pojištění pro případ nehody s pojistným krytím pět milionů korun. Pokud by ani to majiteli nestačilo, může vždy polohu svého auta sledovat v aplikaci.

Služba DoDo Car je dostupná v Praze a objednat si můžete autokurýra přes Messenger, SMS nebo webový chat. Cena se odvíjí individuálně od každé zakázky. Zaplatit ji bude možné kartou na místě při předání vozu a přidat ji k ceně za servis.

Do projektu se zapojili partneři jako síť autoservisů Elit nebo třeba automyčka Kukačka sídlící na pražské magistrále. Nicméně v případě, že budete mít vlastní preferovaný servis nebo myčku, DoDo s vaším autem zajede právě tam.

Total
0
Shares
Další články