Americký startup Uber míří do Prahy a hledá první tři zaměstnance

Zapomeňte na žluté taxíky, přes aplikaci Uber si brzy i v Praze budete moci zavolat luxusní odvoz s řidičem v obleku za rozumné peníze a bez toho, abyste se na místě museli starat o placení. Po úspěšném startu ve Spojených státech a postupném dobývání dalších metropolí včetně Evropy nyní služba hledá zaměstnance v Česku.

Mezi vypsanými pozicemi na stránce uber.com/Jobs nyní najdete tři pražské – Community Manager, Operations Manager a General Manager. Popis jednotlivých pozic se pak nijak netají tím, že cílem je brzy rozjet značku v České republice a začít nabízet její služby.

“Dáme Praze spolehlivý a elegantní zážitek ze soukromého řidiče, o jakém dosud nic netušila. Jsme průlomový startup poskytující kvalitní službu s auty na vyžádání (BMW, Mercedes, apod.) dotekem telefonu. Odhodlání překvapovat naše uživatele úžasným zážitkem je klíčové pro náš úspěch,” píše se v nabídce.

Jak je celkem patrné, General Manager bude mít celý projekt v Česku na starosti a bude za něj odpovídat, musí být silný v marketingu, obchodu i jednání s lidmi. Operations Manager bude mít na starosti především fungující logistiku a jednání s řidiči, Community Manager se zase musí postarat o zákazníky a o to, aby lidé značku Uber začali milovat, třeba díky aktivitám na sociálních sítích, blogu, pořádáním cool eventů (už se těšíme!) a podobně.

No, něco nám říká, že asi brzo zrušíme lítačku a začneme každý měsíc šetřit na něčem jiném než na dopravě. Třeba na jídle…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Praha vyzkouší odpadkové koše připojené online

Někdo by ty internety nejraději zakázal, jiní by je raději viděli v odpadkovém koši. Praha nyní připravuje pilotní projekt chytrých odpadkových košů, které si samy zavolají o vyvezení, když jsou plné. Potřebnou energii si vyrábějí ze slunce a navíc umí ještě jeden zajímavý trik, díky kterému by měly zásadně klesnout náklady na svoz odpadu...