Na přihlášky do Internet Effectiveness Awards ’13 už máte jen dva týdny

Osmý ročník Internet Effectiveness Awards chce ocenit takové projekty, které opravdu fungují. A to už po osmé.

Přihlásit do soutěže se může hlásit kdokoliv, kdo vyvinul nebo provozuje kreativní softwarové řešení na internetu s datem vzniku 2012 nebo 2013. U těch starších řešení je potřeba, aby ve sledovaných letech proběhla výrazná inovace. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v 2. polovině března 2014 v Praze. Uzávěrka je stanovena na 17. ledna.

„Obecně by se dalo říci, že si opravdu ceníme internetových služeb, nástrojů nebo kampaní, které vybočují. Ať už je to vysokým ziskem, nebo návratností, neotřelostí a s tím spojenou medializací, nebo vysokou přidanou hodnotou pro uživatele,” říká k hodnocení Josef Drobílek, marketingový specialista Hypoteční banky a jeden ze členů osmnáctičlenné poroty soutěže. Pokud má zmínit konkrétní příklad, dodává: „Dobře si z minulých let pamatuji například na kampaň na Ford B-max, která měla za následek desítky prodaných aut ještě ve chvíli, kdy zmíněný model vozu ani nebyl na trhu.”

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nebojte se Tech City, láká Londýn české firmy

Britská ambasáda v Praze včera pořádala seminář zaměřený na propagaci Tech City, jehož cílem bylo českým startupům a kreativcům poslat jasnou zprávu: jestli vás láká Londýn, nebojte se nás oslovit a my vám rádi pomůžeme se do Tech City úspěšně dostat a vytěžit z toho maximum. Silicon Valley je daleko a obrovské možnosti leží už pár hodin cesty od českého vzdušného prostoru.
Přečtěte si více

Codasip získal 2,8 milionu dolarů, většinu od Credo Ventures

Fond Credo Ventures podpořil investicí další univerzitní spin-off. Spolu se soukromými ko-investory, mezi něž patří Eduard Kučera (Avast), Dušan Šenkypl (ePojisteni) či Karel Obluk (AVG), získal za 2,8 milionu dolarů podíl 30 % ve společnosti Codasip. Získané prostředky jí mají pomoci rozšířit technologii ASIP do běžné praxe a dále podpoří mezinárodní expanzi.
Přečtěte si více

Chatroulette se stala vzorem, přibývá následovníků

Koncept náhodného spojování lidí k online rozhovorům se i přes problematický osud průkopnické Chatroulette překvapivě pevně uchytil. Dnes je jedním z poměrně oblíbených modelů, na jehož základě zkouší štěstí celá řada mladých startupů a aplikují ho v nejrůznějších podobách a kombinacích - textově i přes mobil, pro vývojáře stránek i pro byznysmeny.