27. ledna startuje další Startupcamp s Bonami, Designeros a řadou dalších

Služba Fab.com je označována za nejrychleji rostoucí projekt v oblasti e-commerce na světě a od loňského června do současnosti dokázala vyrůst ze 175 tisíc členů na více než 10 milionů. Není divu, že má mnoho následovníků, a velké plány mají i podnikatelé v Česku. I to bude jedno z hlavních témat Startupcampu.

I v novém roce pokračuje tradice posledních nedělí v měsíci s pivem, startupy a zajímavými lidmi. Po silvestrovském divočení se opět vrátíme k tradičnímu formátu a pátý Startupcamp proběhne 27. ledna od 18 hodin v cafe NoD (nad Roxy) tak, jak už jste zvyklí. O to, aby se pivo zdarma jen tak nevypilo, se budou starat náš dlouhodobý partner Seznam.cz, s nimiž do budoucna připravujeme i nějaké to zpestření.

Tentokrát se bude hodně povídat zejména o nezávislých designérech. Vůbec první veřejnou prezentaci služby Bonami.cz si střihne Vašek Štrupl, který se zároveň rozpovídá o tom, nakolik svazující je předchozí úspěch při startu nového projektu. Do jisté míry podobné cíle má i tým Designeros, který ale zase chce od počátku cílit globálně.

● 18:15 – Václav Štrupl: BONAMI.CZ A JAK TĚŽKÉ JE ZAČÍT ZNOVU
● 18:35 – Nela Sotonová: DESIGNEROS JDOU DO SVĚTA
● 18:55 – PITCHE: Tapomat, Quanti a překvapení Oldy Neubergera
● 19:15 – NETWORKING & BEERS

Svou účast nezapomeňte potvrdit na Facebooku a samozřejmě přijďte včas. Uvidíme se v neděli!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Leady.cz

První platící zákazník ještě před vznikem produktu, návratnost investice v řádu týdnů, mezinárodní tým se zkušenostmi mimo jiné i z Facebooku a plány na brzkou expanzi USA či Brazílie. Tak se dá stručně shrnout projekt pomáhající odhalit potenciální firemní zákazníky, kteří zavítají na firemní web.