Zynga vyhodí obrněný vůz do povětří. Propaguje Mafia Wars

Hodně netradiční kampaň má za cíl propagovat nové rozšíření Mafia Wars s názvem Las Vegas, které doplní stávající čtyři lokace (New York, Kuba, Moskva a Bangkok). Ta odstartovala tím, že se v amerických ulicích začaly objevovat hromádky bankovek, na bližší pohled jasně falešných. Zkušené oko na bankovkách s hodnotou 25 tisíc a logem Mafia Wars kromě dvojice internetových odkazů mafiawarslv.com odhalí také QR kód, který nálezce na tuto adresu přenese automaticky.

Tím ale všechno jednom začíná. Ve chvíli, kdy nový přídavek vyzkouší 10 milionů lidí, slibuje Zynga odpálit skutečný obrněný vůz a v přímém přenosu z Las Vegas celou událost odvysílat. Na tohle lákadlo fanoušci hry zjevně slyší, neboť počítadlo už včera překonalo hranici 8 milionů a hráči přibývají rychlostí až několika desítek za vteřinu. Jak jsme ale zjistili, počítadlo přímo ve hře má z nějakého důvodu znatelné zpoždění proti tomu, které je umístěno na výše uvedených oficiálních stránkách.

Na hráče nicméně čekají i další lákadla, každý týden je vylosována desítka šťastlivců, kteří získají speciální edici iPadu v úpravě Mafia Wars. Připravena je také speciální cena ve výši 25 tisíc dolarů, jejíž slosování proběhne současně s explozí po dosažení 10 milionů uživatelů. Jeden z nich tedy celkem slušně zbohatne.

Potřebujete snad nějaký další důkaz, že sociální hry definitivně vykročily za hranice sociálních sítí?

Via AF