Zynga: Hazard ve Státech zatím počká, stačí nám Británie

Zynga, královna her na Facebooku, už je pomalu na ústupu ze slávy a stejně jako další podobné facebookové rakety potřebuje nutně vydělávat. Od té doby, co vstoupila na burzu, padly její akcie na polovinu a zachránit situaci má hazard. I tady se ale situace komplikuje.

Tak tohle může způsobit jedna věta. Jedna věta, která říká, že Zynga pro tuto chvíli vzdává svou účast na americkém hazardu. Ten by zrovna uvadající firmě mohl pomoci. Přeci jenom je toho na investory poslední dobou docela hodně.

Špatná zpráva přišla po sérii propouštění, která počátkem července vyvrcholila sesazením zakladatele společnosti Marka Pincuse z pozice výkonného šéfa společnosti.

Plán spustit na Facebooku hazardní hry měla Zynga přitom nejméně od loňského října. V té době její tým posílil Maytal Olsha, zkušený manažer v oblasti hazardních her. Na konci loňského roku podala žádost o licenci v Británii i v Nevadě. Žádné “Las Vegas-ville” ale asi nebude.

Po dlouhých měsících příprav se ale chystá rozjezd alespoň ve Velké Británii. Tam se Zynga chystá ve spolupráci s Bwin.party spustit první hry, kde se bude hrát o opravdové peníze.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook v Indii testuje “prozváněcí” reklamu

Pokud jste mladší ročníky, možná si ještě pamatujete na dobu, kdy jste místo volání či SMS své přátele ze školy jen prozváněli, abyste ušetřili za hovor. Prozvánění je velmi populární i v Indii, a právě tam Facebook nyní testuje zcela novou "prozváněcí" reklamu.