Získejte vstup na Campus Party, největší technologický festival

Od 21. do 26. srpna se promění bývalé letiště Berlin Tempelhof na největší festival technologií na světě, propojující oblasti inovace, kreativity, vědy a digitální zábavy. Až 500 zájemců z Česka nyní může vyhrát vstupenky, které obsahují i ubytování ve stanovém městě a dopravu z Česka do Německa a zpět.

Campus Party je neziskovou akcí pro studenty, která má zábavní a vzdělávací charakter. Jako v minulosti zde budou probíhat diskuze s odborníky i workshopy na desítky témat jako jsou open source, startupy, sociální média, hry, vývoj software, robotika či design. Naplánováno je 600 hodin programu na 11 pódiích pro 10 tisíc nadšenců do technologií, milovníků internetu, hráčů a avantgardistů – zkrátka půjde o setkání nejšikovnějších talentů z oblasti technologií a vědy z celé Evropy, kteří budou moci společně pracovat na projektech pro lepší budoucnost (nebo si to prostě jenom užít).

V jednotlivých panelových diskuzích na návštěvníky čekají světové kapacity z nejrůznějších oborů, například Sir Tim Berners-Lee (vynálezce www), Paulo Coelho (jeden z nejznámějších spisovatelů současnosti) či Don Tapscott (přední business konzultant a zastánce konceptu obchodní spolupráce Wikinomics). Kromě toho vzniknou další spontánní akce, které organizují účastníci v kampusu v rámci vlastní iniciativy a potrvají dlouho do noci.

Jak získat volné vstupenky

Soutěž v Česku vyhlašuje Telefónica ve spolupráci s Futura Networks. Stačí přijít s nápadem, jak zlepšit svět pomocí digitálních technologií – a čím stručnější, tím lepší. Nápad pošlete na campusparty-cz@o2.com a zkuste ho zasadit do jednoho z následujících témat: zaměstnanost mladých, důstojné stáří, inovativní podnikání, zdraví, internetové právo.

Kromě toho můžete vstupenky získat i tweetnutím nápadu hashtagem #I4DA a podívat se tak na největší tech event @campuspartyeu zadarmo. Téma vždy označte konkrétním hashtagem (#I4DA #YouthEmployment, #I4DA #AgingWell, #I4DA #Entrepreneurship, #I4DA #Health, #I4DA #InternetRights).

Více o programu festivalu a podmínkách soutěže se dozvíte na microsite české Telefóniky.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Škodí sociální média zdraví?

Všeho moc škodí, říkávaly zcela trefně už naše babičky. Dostali jsme se dnes do fáze, kdy se to týká i sociálních médií? Lidé provozující lifestylový blog Fix.com si myslí že ano, a na podporu tohoto názoru vytvořili přesvědčivou infografiku.