YouTube vydal valentýnský výběr. Nejlepší žádosti o ruku, klipy, hlášky i faily

Ať už Valentýna prožíváte, nebo jím ostentativně pohrdáte, tohle by vás mohlo zajímat. U příležitosti svátku zamilovaných (a také osmého výročí registrace své domény) totiž YouTube poskládal přehled nejvirálnějších žádostí o ruku, nepovedených vyznání i dokumentů na téma lásky.

V sekci YouTube Spotlight nyní konkrétně najdete 70 videí rozdělených do šesti kategorií: nejoblíbenější žádosti o ruku, milostné písně, láska jako věda, faily, písně o rozchodech a nejhorší balící fráze. Přestože některá videa již možná budete znát a několik z nich patří i mezi naše favority (jak bychom mohli zapomenout na Isaac’s Live Lip-Dub Proposal), většinu jsme viděli poprvé.

Nechceme být škodolibí, ale jestli jste alespoň trochu jako my, nejspíš se brzy potkáme v sekci Proposal fails…

Via YT blog

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebooková soutěž dne: Fénixter od Zaraguzy

Je to jen pár dní, co se Zaraguza pochlubila nejnovějším vyhraným tendrem na pivo Fénix a už je venku jejich první společná soutěž. Bohužel, i našim oblíbencům ze Zaraguzy se občas něco nepodaří a tak tu máme další příspěvek do seriálu o soutěžích, které nám slouží jako námět k zamyšlení.
Přečtěte si více

YouTube hodnotí své původní kanály, znovu podpoří třetinu

Je tomu rok, co portál YouTube představil svůj plán jak s pomocí speciálních kanálů s originálním původním obsahem přiblížit své služby tradiční televizi. Nyní přišel čas prvního zúčtování. Investice budou pokračovat do přibližně 30 až 40 procent z tehdy zřízených kanálů, což se blíží úspěšnosti televizních pořadů.