YouTube vydal valentýnský výběr. Nejlepší žádosti o ruku, klipy, hlášky i faily

Ať už Valentýna prožíváte, nebo jím ostentativně pohrdáte, tohle by vás mohlo zajímat. U příležitosti svátku zamilovaných (a také osmého výročí registrace své domény) totiž YouTube poskládal přehled nejvirálnějších žádostí o ruku, nepovedených vyznání i dokumentů na téma lásky.

V sekci YouTube Spotlight nyní konkrétně najdete 70 videí rozdělených do šesti kategorií: nejoblíbenější žádosti o ruku, milostné písně, láska jako věda, faily, písně o rozchodech a nejhorší balící fráze. Přestože některá videa již možná budete znát a několik z nich patří i mezi naše favority (jak bychom mohli zapomenout na Isaac’s Live Lip-Dub Proposal), většinu jsme viděli poprvé.

Nechceme být škodolibí, ale jestli jste alespoň trochu jako my, nejspíš se brzy potkáme v sekci Proposal fails…

Via YT blog

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Proč Facebook odložil plány na svou globální reklamní síť

Facebook dočasně končí s reklamou v mobilních aplikacích. Testy prý přinesly zajímavé výsledky, které se v budoucnu budou hodit, prozatím se ale chce sociální síť soustředit na reklamu v news feedu. Co to mimo jiné znamená? Že se odkládá tolik skloňovaná reklamní síť za hranicemi Facebooku. Minimálně její mobilní varianta, která je ale také tou hlavní.
Přečtěte si více

Video: Další díl Social Media Revolution je tu

Každý rok vychází nová stylová infografika od Erika Qualmana, zakladatele Socialnomics, která se nás diváky snaží ve formě videa ohromit úžasnými statistikami o světě sociálních médií a internetu obecně. Možná je to tím, že už jsme si na tenhle fenomén až příliš zvykli, ale pokud jde o nás, letos už to nějak není ono.
Přečtěte si více

Like to Death: Podivuhodný projekt mizí s každým lajknutím

Taky už vás nebaví věčné fotky jídel či zvířátek a urputná snaha firem vytáhnout z nás Like při každé příležitosti? Tak si s námi pro změnu pojďte dopřát trochu hutné facebookové filozofie a přemýšlení o smrti. Přesně k tomu totiž směřuje umělecký projekt Like to Death, který z nejpopulárnějšího tlačítka světa dělá namísto tupého přikyvovátka nástroj nevyhnutelné destrukce.