YouTube Style! Dva dny, 16 milionů zhlédnutí a virální orgie

Spousta internetových celebrit, desítky populárních memů, přes dvacet skrytých easter eggů a vzpomínka na virální rok 2012 jak se patří. Jestli milujete portál YouTube a jeho svébytnou a mnohdy překvapivou kulturu, teď ho budete milovat ještě o kus víc. Všem nám totiž nadělil příjemný vánoční dárek v podobě Rewind YouTube Style 2012. Usaďte se, osobnosti jako PSY, Felicia Day, Annoying Orange nebo “ten kluk z Shit Girls Say” právě přicházejí…

Své shrnutí roku 2012 v posledních dnech vydali snad všichni, kdo ve světě sociálních médií něco znamenají. Nikdo z nich se ale asi nemůže pochlubit takovým ohlasem, jako portál YouTube. Jeho pocta virálním senzacím letošního roku obsahuje snad všechno podstatné, na co si vzpomenete, a mnohé hvězdy se navíc zúčastnily osobně. A až se dokoukáte, čeká na vás ve videu ještě 21 skrytých odkazů na nejrůznější bonusový obsah. Pokud jste stejně jako my líní hledat, všechny odkazy včetně podrobností najdete přehledně na The Next Web.

A kdyby vám to snad přišlo málo, připravili v YouTube ještě interaktivní timeline mapující důležitá videa roku 2012 hezky jeden měsíc po druhém. Na každý měsíc připadají čtyři z různých důvodů zajímavá videa, takže máte o zábavu postaráno. Při jejich sledování si člověk teprve uvědomí, jak rychle ten čas letí – připadá nám, jako bychom Dollar Shave Club poprvé viděli sotva před dvěma měsíci. Schválně, kolik z nich už jste viděli?

A vůbec, vždyť jste nám pořád ještě neřekli, kolik memů jste dokázali poznat ve videu, které jich v pár minutách obsahuje přes 200! Tak do toho, dneska toho stejně moc neuděláte.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Severokejci, sex a životní moudra

I když je svět memů čistě virtuální, okolní svět a události ho extrémně ovlivňují. Kim Čong-un je stále celebritou číslo jedna (a věnuje se mu i nejúspěšnější český mem posledních měsíců), především ale konečně na dveře zaklepalo jaro. A s tím souvisí i zvýšený zájem o sex a vztahy. Nebojte se ale ničeho - roztomilá, úchylná a směšná zvířátka a jiné kravinky obecně jsou samozřejmě celoroční záležitostí.