YouTube Style! Dva dny, 16 milionů zhlédnutí a virální orgie

Své shrnutí roku 2012 v posledních dnech vydali snad všichni, kdo ve světě sociálních médií něco znamenají. Nikdo z nich se ale asi nemůže pochlubit takovým ohlasem, jako portál YouTube. Jeho pocta virálním senzacím letošního roku obsahuje snad všechno podstatné, na co si vzpomenete, a mnohé hvězdy se navíc zúčastnily osobně. A až se dokoukáte, čeká na vás ve videu ještě 21 skrytých odkazů na nejrůznější bonusový obsah. Pokud jste stejně jako my líní hledat, všechny odkazy včetně podrobností najdete přehledně na The Next Web.

A kdyby vám to snad přišlo málo, připravili v YouTube ještě interaktivní timeline mapující důležitá videa roku 2012 hezky jeden měsíc po druhém. Na každý měsíc připadají čtyři z různých důvodů zajímavá videa, takže máte o zábavu postaráno. Při jejich sledování si člověk teprve uvědomí, jak rychle ten čas letí – připadá nám, jako bychom Dollar Shave Club poprvé viděli sotva před dvěma měsíci. Schválně, kolik z nich už jste viděli?

A vůbec, vždyť jste nám pořád ještě neřekli, kolik memů jste dokázali poznat ve videu, které jich v pár minutách obsahuje přes 200! Tak do toho, dneska toho stejně moc neuděláte.