Vyzkoušejte si, jak bude vypadat firemní Timeline

Agentura 247Grad chce být připravená, až Facebook zpřístupní profil Timeline pro firemní zákazníky – což by mohlo pro první vyvolené být už během příštího týdne. Společnost proto aktualizovala svou Photoshop šablonu pro vytváření facebookových stránek do stylu časové osy. Použití nástroje nazvaného Tabmaker navíc nabízí svým fanouškům zdarma.

A když už jsme u tématu facebookové Timeline, za zmínku stojí také nový nástroj určený samotným uživatelům. Měli jste někdy problém s nestandardním formátem titulní fotky? Přesný panoramatický obrázek pomůže vytvořit startup Aviary, který se tak zařadil po bok řady dalších nástrojů, které se Timeline snaží více či méně kreativně využít.

Nástroj je součástí v lednu zpřístupněné aplikace pro úpravu facebookových fotek. Nejprve tedy musíte aplikaci schválit a přejít do záložky „Oříznout“, kde už najdete možnost Cover Photo. Objeví se klasický pohyblivý rámeček pro ořez, který disponuje formátem nadefinovaným podle titulní fotky Timeline, takže tam finální fotka zapadne na pixel přesně.

Via AF, Mashable