Víte, kolik stránek lajkujete? Ukliďte si na Facebooku

Nový rok je ideální doba na facebookový úklid. Kromě očisty nepotřebných aplikací by mohla zeštíhlením projít i vaše sestava lajkovaných stránek.

Může se tak hodit službička Manageyourlikes.com, za kterou stojí Apploud Digital a Adam Zbiejczuk. “Facebook úplně správu lajkovaných stránek neulehčuje, já sám jsem jich u svého profilu našel osm set,” tvrdí na svých stránkách Zbiejczuk.

manageyourlikes

Lajkovaných stránek totiž výrazně přibývá. Samozřejmě úměrně s tím, jak roste zájem a aktivita značek na Facebook. A vzhledem k tomu, jak sociální síť neustále mění pravidla s snaží se zobrazovat ten nejvhodnější obsah pro uživatele, upadá plno lajků do digitálního stínu. Pro představu – jak se změnila situace na lajkovací scéně podle Socialbakers.

Socialbakers infographics

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Engage 2012: Co Socialbakers prozradili o social marketingu

Čeští Socialbakers si včera v New Yorku uspořádali vlastní malou konferenci na téma marketingu a sociálních médií. V jejím průběhu zazněla kromě nevyhnutelných prodejních prezentací i řada zajímavých údajů, statistik a doporučení k aktivitám značek především na Facebooku, které stojí za to shrnout alespoň s pomocí komentovaných screenshotů získaných ze streamovaného přenosu.