Víte, kolik stránek lajkujete? Ukliďte si na Facebooku

Nový rok je ideální doba na facebookový úklid. Kromě očisty nepotřebných aplikací by mohla zeštíhlením projít i vaše sestava lajkovaných stránek.

Může se tak hodit službička Manageyourlikes.com, za kterou stojí Apploud Digital a Adam Zbiejczuk. “Facebook úplně správu lajkovaných stránek neulehčuje, já sám jsem jich u svého profilu našel osm set,” tvrdí na svých stránkách Zbiejczuk.

manageyourlikes

Lajkovaných stránek totiž výrazně přibývá. Samozřejmě úměrně s tím, jak roste zájem a aktivita značek na Facebook. A vzhledem k tomu, jak sociální síť neustále mění pravidla s snaží se zobrazovat ten nejvhodnější obsah pro uživatele, upadá plno lajků do digitálního stínu. Pro představu – jak se změnila situace na lajkovací scéně podle Socialbakers.

Socialbakers infographics

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tlačítko Sdílet konečně i na mobilním Facebooku

Pokud jste pravidelnými uživateli mobilního Facebooku, existuje velká šance, že jste si během svých návštěv všimli jednoho zásadního nedostatku. Mobilní Facebook nenabízel tlačítko pro sdílení. To se na něm nyní objeví, nejprve na mobilním webu a později i v obou majoritních aplikacích.