Videoseminář: Jak pořádat soutěže na Facebooku

Přinášíme slíbená videa z prvního dílu cyklu odborných seminářů Social Marketers Seminars, který se týkal pravidel pro pořádání soutěží na internetu, zejména na Facebooku. Podívejte se na kompletní přednášky Václava Schovánka, Pavla Prouzy a Roberta Haase včetně diváckých dotazů.

Seminář o soutěžích online uspořádali Pavel Hacker a Tyinternety s podporou dalších partnerů jako součást sedmidílného cyklu přednášek Social Marketers Seminars. Již na konci minulého týdne jsme vám nabídli prezentace jednotlivých přednášejících a na stránkách akce se můžete podívat také na fotogalerii.

Ještě než 24. března proběhne další seminář na téma správy sociálních médií ve firmě, utvrďte své znalosti o soutěžích online díky videím z přednášek Václava Schovánka z advokátní kanceláře Schovánek, Pavla Prouzy z agentury Brandz Friendz a Roberta Haase ze SYMBIO Digital.

Václav Schovánek: První na řadě je zákon

Pavel Prouza: Zákazy a příkazy na Facebooku

Robert Haas: Soutěže jsou dvojsečná zbraň

Odpovědi na dotazy

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Papež Benedikt si založil oficiální Twitter účet

Současný papež Benedikt XVI. sice proslul udržováním některých vysoce konzervativních přístupů katolické církve po svých předchůdcích, nikdo mu ale nemůže vyčítat nemodernost v oblasti komunikace. Od poloviny prosince se Benedikt chystá začít tweetovat, účet již má připravený.
Přečtěte si více

Facebook radí, jak si chránit soukromí před vyhledáváním v Graph Search

V souvislosti s novým vyhledáváním Facebooku nazvaným Graph Search se opět a znovu ukázalo, jak jsou někteří uživatelé neopatrní pokud jde o nastavení soukromí na sociální síti. Facebook proto speciálně v souvislosti s vyhledáváním vydal nový příspěvek na svůj blog, kde radí základní způsoby, jak předejít vyhledatelnosti věcí, které by si uživatel raději nechal pro sebe.