Video: Příběhy uplynulého roku v tweetech

Boj za svobodu internetu, SOPA a PIPA, prezidentské volby, přírodní katastrofy, úmrtí celebrit, nákup Instagramu, přistání Curiosity na Marsu, války a mnoho dalšího. To vše v roce 2012 sledovaly a komentovaly miliony obyvatel planety na Twitteru a z jejich tweetů vzniklo nové video shrnující posledních 12 měsíců.

Doba novoročního bilancování stále ještě úplně nepominula a pořád se objevují nové příspěvky. O jeden z těch zajímavějších se stejně jako před rokem postaral Jeremiah Warren, který v necelých pěti minutách poutavě převyprávěl loňský rok jen s pomocí Twitteru:

A jako bonus se ještě určitě podívejte na úderné video nazvané 2012 In 4 Minutes, které v divokém tempu zaznamenává nespočet významných okamžiků uplynulého roku. Na YouTube video jen během několika dnů získalo přes 2,3 milionu zhlédnutí.

Via ST, Mashable

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nutella předvedla, jak se to na Facebooku rozhodně dělat nemá

Poučení první: Komunikaci vaší firmy by nikdy neměli určovat právníci. Poučení druhé: Nemělo by se do ní plést ani vaše přebujelé firemní ego. Poučení třetí: Když se nakonec přeci jen rozhodnete přiznat chybu, omluvu by neměli psát ti samí právníci, kteří to na začátku pohnojili (viz poučení první).