Video: Příběhy uplynulého roku v tweetech

Boj za svobodu internetu, SOPA a PIPA, prezidentské volby, přírodní katastrofy, úmrtí celebrit, nákup Instagramu, přistání Curiosity na Marsu, války a mnoho dalšího. To vše v roce 2012 sledovaly a komentovaly miliony obyvatel planety na Twitteru a z jejich tweetů vzniklo nové video shrnující posledních 12 měsíců.

Doba novoročního bilancování stále ještě úplně nepominula a pořád se objevují nové příspěvky. O jeden z těch zajímavějších se stejně jako před rokem postaral Jeremiah Warren, který v necelých pěti minutách poutavě převyprávěl loňský rok jen s pomocí Twitteru:

A jako bonus se ještě určitě podívejte na úderné video nazvané 2012 In 4 Minutes, které v divokém tempu zaznamenává nespočet významných okamžiků uplynulého roku. Na YouTube video jen během několika dnů získalo přes 2,3 milionu zhlédnutí.

Via ST, Mashable

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Jak na marketing přes Pinterest

Pinterest je u nás sice možná méně používaná, rozhodně ale i zde potenciálně velmi zajímavá sociální síť. Statistiky nákupů uživatelů z Pinterestu v porovnání s ostatními sítěmi jasně hovoří o tom, že pinující uživatelé nakupují mnohem raději a investují do toho i více prostředků. Kterým směrem se s Pinterestem vydat, abyste měli možnost je také oslovit?
Přečtěte si více

Prokliky nehrají roli, říká Facebook

Jen jedno procento těch, kdo nakupují offline, někdy kliká na reklamu na Facebooku. Sociální síť na základě výzkumů prováděných ve spolupráci s marketingovou společností Datalogix tvrdí, že nejdůležitější je oslovit reklamou a správným počtem jejích zobrazení celou cílovou skupinu.