Video: Příběhy uplynulého roku v tweetech

Boj za svobodu internetu, SOPA a PIPA, prezidentské volby, přírodní katastrofy, úmrtí celebrit, nákup Instagramu, přistání Curiosity na Marsu, války a mnoho dalšího. To vše v roce 2012 sledovaly a komentovaly miliony obyvatel planety na Twitteru a z jejich tweetů vzniklo nové video shrnující posledních 12 měsíců.

Doba novoročního bilancování stále ještě úplně nepominula a pořád se objevují nové příspěvky. O jeden z těch zajímavějších se stejně jako před rokem postaral Jeremiah Warren, který v necelých pěti minutách poutavě převyprávěl loňský rok jen s pomocí Twitteru:

A jako bonus se ještě určitě podívejte na úderné video nazvané 2012 In 4 Minutes, které v divokém tempu zaznamenává nespočet významných okamžiků uplynulého roku. Na YouTube video jen během několika dnů získalo přes 2,3 milionu zhlédnutí.

Via ST, Mashable

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Už víme, jak Facebook kontroluje pravidlo 20 procent textu v obrázcích

O novém pravidlu Facebooku, že text v reklamních obrázcích nesmí zabírat více než 20 procent jejich plochy, se již namluvilo hodně. Nejvíce pak v souvislosti s tím, že nikdo netušil, jak jej vlastně sociální síť kontroluje a jak ho s jistotou naplnit. My ale máme dobrou zprávu, objevil se totiž dokument, který osvětluje, jak sociální síť splnění pravidla zkoumá.