Video: Mladý Slovák vyzývá Skittles, ať mu pomaluje starý fiat

Naprosto rozumíme tomu, proč někdo miluje Skittles. My je za ty ultra úchylné reklamy taky milujeme. Michal Královič se nyní rozhodl, že by chtěl svůj milovaný Fiat 126P provézt Evropou právě v pestrých barvách téhle značky a jde na to s pomocí YouTube a Facebooku.

Ten plán je jasný. Natočit video se svým nápadem, umístit ho kromě YouTube také na facebookovou stránku Skittles a pak vygenerovat dostatečný ohlas v sociálních sítích, aby si toho značka všimla. Jestli se to podaří netušíme, ale líbí se nám to!

Video je na YouTube teprve pár dní a po Facebooku koluje od včerejška, takže se zatím jedná především o slovensko českou záležitost. Uvidíme, zda a jak úspěšně se jí podaří přerůst za hranice, zahraničních přátel a užitečných konexí je na to mezi místními uživateli internetu bezpochyby dostatek.

A pokud snad přemýšlíte, proč by si chtěl někdo dobrovolně a ještě zadarmo nechat z auta udělat pojízdnou reklamu, podívejte se na pár reklam od Skittles a pochopíte. Už před časem jsme dali dohromady jejich hezký přehled a pro představu se můžete mrknout třeba na tyhle:

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook se do roku 2017 scvrkne, tvrdí studie

Studie dvou PhD studentů z univerzity v Princetonu tvrdí, že Facebook mezi roky 2015 a 2017 ztratí 80 procent své uživatelské základny. Vychází z epidemiologického modelování chování sociálních sítí, které se v minulosti podobalo nástupu a ústupu velkých epidemií nemocí.