Video: Když se kluk z Facebooku zamiluje do holky z Twitteru

Ne náhodou se tomuto videu na internetu přezdívá “Twitbook proposal”. Jon Park a Genevieve Wong se v posledních dnech stali miláčky příznivců obou sociálních sítí a důkazem, že k jejich vzájemnému propojení nemusí sloužit jen automatické repostování a různá tlačítka.

Jasně, mohli bychom se teď tvářit, že nás tyhle romanťárny už dávno neberou a vlastně ani nejde o nic originálního, ale stejně jsme jen několik dnů staré video dokoukali do konce a byli jsme docela na naměkko. Někdy je zkrátka hezké si připomínat, že za každou společností jsou obyčejní lidé, kteří otázku konkurenčního boje neberou zas tak smrtelně vážně.

Jona podle očekávání můžete sledovat na Facebooku, Genevieve zase na Twitteru.

Via TC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kudy dneska vede cesta k hudbě a co vypráví data z YouRadio

Moc zajímavé povídání jednoho datového geeka závislého na hudbě o tom, že časy se mění, o objevování služeb na objevování hudby, a taky o poznání, že tradiční rádia se toho můžou na internetu opravdu hodně naučit. A dokonce to i dělají. Na pondělní datový dvojblog Petra Šimečka z Kebooly u nás navazuje jeho kolega Vojta Roček.
Přečtěte si více

Jak se liší chování fanoušků získaných přes mobil a počítač

Jaké jsou rozdíly ve vnímání a následném využití mobilní a klasické inzerce na miliardové sociální síti z pohledu uživatele? Na to se podívala studie od společnosti AdParlor, která zjistila, že zdaleka nejsou jen v ceně a proklikovosti. Liší se i konverze a především chování uživatelů a nových fanoušků přicházejících z různých reklam.