Video: 10 věcí na internetu, které nedávají smysl

Některé webové služby jsou opravdu divné a je jich rozhodně víc než deset. Oblíbené komické duo postaviček Glove a Boots ve své aktuální show na YouTube vybralo pár zajímavých kousků, které by neměly chybět ve vaší galerii ujetostí. O řadě z nich jsme dosud neslyšeli a samozřejmě jsme si je museli hned vyzkoušet.

O téhle dvojce plyšáků už jste u nás mohli číst několikrát, nejvíc nás zatím asi pobavilo jejich deset důvodů, proč nenávidět Facebook. A protože máme rádi divné služby, ostatně sami jsme už před časem dali dohromady žebříček deseti nejnesmyslnějších, rádi jsme si nechali rozšířit obzory i tentokrát. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám věc jako Emergency Yodel nebo Nic Cage as Everyone může hodit.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Na příspěvky facebookových stránek upozorní notifikace

Pokud vás štvalo, že jste kvůli stále přísnějším algoritmům neviděli všechny příspěvky své oblíbené stránky na Facebooku, nebo vás jako jejího správce trápí klesající dosah, nyní je tu šance na alespoň částečné řešení. Facebook zkouší novou funkci, díky níž mohou mít uživatelé přehled o kompletní aktivitě vybraných stránek.