Ve sklepě s Chrisem Bargerem, ex-šéfem sociálních sítí v General Motors

Social media ninja, Facebook guru, Twitter Jedi. To jsou přesně ty tituly, které Christopher Barger ze srdce nenávidí. Otec korporátního blogování v IBM, dlouholetý šéf sociálních sítí v General Motors a aktuálně stratég v Porter Novelli má k sociálním sítím přísně racionální přístup a na honění “lajků” ho rozhodně neužije.

Proč by se měl každý, kdo se točí kolem social media marketingu, nedočkavě těšit na masové využití big data? Jak může obří a mnohými nenáviděná automobilka vydělávat na Facebooku a ještě to změřit? Proč by blog měl pro firmy stále být naprosto přirozenou záležitostí? Jak to, že svět sociálních médií ovládli samí mladí lidé? A co by si každá agentura a firma se zájmem o sociální sítě měla zapsat za uši? Tolik otázek a tak málo času…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co se nepovedlo: Bieber se ukázal v kampani Calvin Klein… Tedy ne tak úplně

Ani s výběrem těch nejoblíbenějších opinion leaderů, značkou se zástupy fanoušků a finančními možnostmi v řádech milionů se vždycky všechno nepovede. Sociální sítě jsou totiž plné lidí, kteří čekají na to, až nějaký brand šlápne vedle a oni na něm dokážou svou pohotovou vtipnost. Důkazem je aktuální kampaň Calvin Klein. Zvrtla se v internetový hon na to, co Justin Bieber ve skutečnosti schovává… ve spodním prádle.
Přečtěte si více

Pack: Nejhezčí stránka o psech, jakou jste kdy viděli

Milovníci psů musí na internetu snášet ústrky kočkofilů takřka neustále. Už proto potěší, když se online objeví i nějaká služba určená jenom pro ně. Pack se sice trochu tváří jako další sociální síť pro zvířata, ale skutečnost je mnohem jednodušší a příjemnější. Svému psovi prostě jen můžete vytvořit nádhernou stránku se základními informacemi a hlavně se kochat stránkami ostatních - často dojemnými, veselými nebo nápaditými.
Přečtěte si více

Osmý listopad – den D pro Twitter

Papírování je vyřešené a teď hurá za investory. Twitter zveřejnil detaily o svém hospodaření a cesta na burzovní parket je definitivně volná. Pomáhat mu budou velká jména - Goldman Sachs, Morgan Stanley a J.P. Morgan, ale třeba i Deutsche Bank. Pokud nic nezkomplikují zavřené úřady, mělo by se na burzovní zvonec zazvonit nejpozději osmého listopadu.