Mein Kaufland a pokladní s hákovým křížem. Tady jsou top reakce!

Ty internety mají nový smysl bytí. Do centra pozornosti se dostala pokladní nadnárodního obchodního řetězce Mein Kaufland s vytetovaným hákovým křížem na ruce. Z lásky k Říši! Odložte svoje děti do plynové komory dětského koutku a pojďte se s námi zasmát těm nejlepším reakcím.18193862_10212077765606767_3765114592673110237_nStanovisko společnosti Mein Kaufland

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Konec nejasným uživatelským podmínkám slibuje TOS;DR

Určitě to znáte také. Za poslední týdny jste se stali uživateli několika nových služeb a u všech jste potvrdili, že jste četli jejich uživatelské podmínky a souhlasíte se vším, co obsahují. A ruku na srdce, kdy jste naposledy uživatelské podmínky na internetu doopravdy četli? Dost možná nikdy, jako většina lidí. Ale může být lépe!
Přečtěte si více

Facebook rozjel zřejmě poslední velké hlasování. Zapojíte se i vy?

Chystané velké změny pravidel Facebooku, které mohou být poslední, o nichž uživatelé dostanou možnost hlasovat, sociální síť v pondělí poslala do schvalovacího procesu. Pokud však bude hlasovat alespoň 30 procent aktivních uživatelů a většina změny odmítne, zůstanou pravidla v dosavadním znění a "přežijí" i veřejná hlasování. Zkušenosti z minula ukazují, že šance velká není.