V anketě Tweet roku nyní rozhodne veřejnost a porota, hlasujte i vy

Vedle hlasování veřejnosti se rozběhla také volba poroty, která je složena z 25 odborníků na sociální sítě, marketingovou komunikaci a z populárních osobností českého Twitteru. Odborná porota hlasuje v pěti kategoriích, a že vyhlášení vítězů, které proběhne 5. června 2013, bude napínavé, potvrzují nominace, na kterých se odborná porota shodla.

Veřejnost může hlasovat na webové stránce ankety www.tweetroku.cz.

Anketu Tweet roku 2013 společně organizují komunikační agentura AC&C Public Relations, server Lupa.cz vydávaný společností Internet Info a Ataxo Interactive, respektive jeho archiv českého Twitteru Klábosení.cz. Hlavním partnerem ankety je Vodafone Czech Republic, který kromě finanční podpory věnuje vítězi kategorie Vodafone Tweet roku také tablet, který získají i dva vylosovaní hlasující. Anketu dále podpořil Seznam.cz, mediálními partnery se stali Chip, MediaGuru, SmartMania.cz, Mobilenet.cz, Svět Androida a Tyinternety.

Více informací o anketě Tweet roku najdete na webových stránkách soutěže www.tweetroku.cz, sledovat můžete také twitterový účet ankety @tweetroku.