V anketě Tweet roku nyní rozhodne veřejnost a porota, hlasujte i vy

Anketa Tweet roku 2013 s koncem minulého týdne vkročila do své další fáze. Nominace v jednotlivých kategoriích jsou uzavřeny a nyní přijde na řadu hlasování veřejnosti – to rozhodne, který tweet si zaslouží největší pozornost, které médium informovalo ve 140 znacích nejlépe a který účet nejvíce stojí za sledování.

Vedle hlasování veřejnosti se rozběhla také volba poroty, která je složena z 25 odborníků na sociální sítě, marketingovou komunikaci a z populárních osobností českého Twitteru. Odborná porota hlasuje v pěti kategoriích, a že vyhlášení vítězů, které proběhne 5. června 2013, bude napínavé, potvrzují nominace, na kterých se odborná porota shodla.

Veřejnost může hlasovat na webové stránce ankety www.tweetroku.cz.

Anketu Tweet roku 2013 společně organizují komunikační agentura AC&C Public Relations, server Lupa.cz vydávaný společností Internet Info a Ataxo Interactive, respektive jeho archiv českého Twitteru Klábosení.cz. Hlavním partnerem ankety je Vodafone Czech Republic, který kromě finanční podpory věnuje vítězi kategorie Vodafone Tweet roku také tablet, který získají i dva vylosovaní hlasující. Anketu dále podpořil Seznam.cz, mediálními partnery se stali Chip, MediaGuru, SmartMania.cz, Mobilenet.cz, Svět Androida a Tyinternety.

Více informací o anketě Tweet roku najdete na webových stránkách soutěže www.tweetroku.cz, sledovat můžete také twitterový účet ankety @tweetroku.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook plánuje třetí datové centrum za miliardu dolarů

K současným datovým centrům největší sociální sítě v Severní Karolíně a Oregonu má přibýt třetí v americké Iowě. Než bude úplně hotové, mohla by se jeho cena vyšplhat až na 1.5 miliardy dolarů. Facebook se také pokouší zavádět úsporný obrázkový formát WebP od Googlu, prozatím ale s malým úspěchem u uživatelů.
Přečtěte si více

Ještě nepoužíváte Twitter? Zkuste ho, už se naučil i česky

Možná patříte mezi ty, koho sociální sítě zajímají pouze okrajově. O Twitteru je ale v poslední době mimo jiné i díky olympiádě často slyšet i v našich končinách. A třeba vás zajímá, k čemu by vám mohl být užitečný a co to vlastně je. My bychom vám pro toto přemýšlení rádi poskytli pár argumentů a návod, jak začít.