Užitečný tahák nabízí všechny rozměry obrázků v sociálních profilech

Šikovná pomůcka “Social media sizing cheat sheet” pro správce firemních profilů na sociálních sítích (a pro grafiky, které si najímají) obsahuje rozměry všech vizuálních formátů na marketingově nejrozšířenějších sítích – Facebooku, Twitteru, Google+, LinkedIn, YouTube a Pinterestu.

 

Když se firma rozhodně být aktivní na více sociálních sítích současně, vyžaduje to nejen značné množství pozornosti a zajímavého obsahu, ale také odpovídající množství grafiky. Pomůcka od společnosti LunaMetrics sice nepomůže se samotným marketingem, přinejmenším ale může ušetřit čas při zajišťování vizuální stránky.

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Hacker na Twitteru přejmenoval už i Jeep, další značky útok předstíraly

S hacknutými účty na Twitteru se roztrhl pytel. Po Burger Kingu během úterka následoval nejprve Jeep, aby se poté přidaly ještě kabelové televize MTV a BET. O posledních dvou se ovšem velmi rychle ukázalo, že jde jen o okamžité využití situace a pokus svézt se na vlně ukradených účtů za účelem zviditelnění. Naopak Gizmodu se povedl skvělý úlovek, když pachatele útoků na Jeep a Burger King identifikovalo.
Přečtěte si více

Sleduje přenos z konference Multichannel Marketing & Sales

ADMAZ a agentura Dark Side právě teď pořádají první konferenci o multikanálovém prodeji v České republice s podtitulem "Nové cesty v oslovení zákazníka aneb marketing, sales, e-commerce, zásilkový obchod a multikanálový přístup efektivně". A určitě nebudete litovat, když si sledováním živého přenosu obohatíte svůj pracovní den.