Užitečný tahák nabízí všechny rozměry obrázků v sociálních profilech

Šikovná pomůcka “Social media sizing cheat sheet” pro správce firemních profilů na sociálních sítích (a pro grafiky, které si najímají) obsahuje rozměry všech vizuálních formátů na marketingově nejrozšířenějších sítích – Facebooku, Twitteru, Google+, LinkedIn, YouTube a Pinterestu.

 

Když se firma rozhodně být aktivní na více sociálních sítích současně, vyžaduje to nejen značné množství pozornosti a zajímavého obsahu, ale také odpovídající množství grafiky. Pomůcka od společnosti LunaMetrics sice nepomůže se samotným marketingem, přinejmenším ale může ušetřit čas při zajišťování vizuální stránky.

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook vymaže vaše ošklivé vzpomínky, když budete chtít

Možná jste ji sami využili, možná jen soukromě vzpomínáte, nebo vás překvapuje, co je pro jiné uživatele tak zásadní, že to musí sdílet. A to opakovaně, i po letech. Od března na Facebooku kraluje funkce „memories“. Sociální síť ji spustila s tím, že s ní má být celkem pěkná zábava. Teď ji raději umožňuje tak trochu omezit.
Přečtěte si více

New Media Inspiration je zpět, letos o datové inspiraci

Jak poznat svoji cílovou skupinu a efektivně analyzovat data? Jak připravit kvalitní, rychlou a čtenářsky zajímavou datovou žurnalistiku? Jak kreativně využít sociální sítě pro marketingovou komunikaci? To vše a mnohem víc čeká návštěvníky druhého ročníku sympatické konference New Media Inspiration.