Už příští úterý proběhne v Praze další Foursquare Day

Fanoušci již tradičně zasvětili 16. duben službě Foursquare, den, jehož datum matematicky odpovídá anglickému “four squared”, tedy čtyři na druhou. Akce a srazy fanoušků se v tento den každoročně konají po celém světě a nejinak je tomu i v Praze. Tentokrát bude Foursquare Day pod taktovkou studentů z ČZU, jejichž Akční tým se ujal letošní organizace.

Letošní Foursquare Day v Praze bude trochu jiný než předchozí ročníky. Po minulých letech, kdy pražský sraz organizoval Matouš Petráň známý také jako @matesola, se letos organizace chopil ve spolupráci s Los Studentos Akční tým České zemědělské univerzity, tedy sociálně pozitivní skupina současných a bývalých studentů školy, s jejíž činností v sociálních médiích jsme vás loni seznamovali.

Akční tým má se srazem uživatelů Foursquare již své zkušenosti, toho minulého se aktivně účastnil, když návštěvníkům tisknul vizitky jejich aktivity na Foursquare. I to budiž důkazem, že letošní sraz by měl opět stát za to, a že univerzitní prostředí a organizátoři z řad studentů snad budou Dnu Foursquare svědčit.

Vše se bude odehrávat v prostorách zemědělské univerzity v klubu C a přilehlé posluchárně, několik zastávek autobusy 107 a 147 z metra Dejvická. Program začíná v 18 hodin a prvních 100 návštěvníků, kteří na místě konání akce provedou check-in, obdrží speciální odznáček. Celý program bude ve stručnosti vypadat takto:

18:00 – 19:00 … diskusní panel v posluchárně TI, zajímavosti ze světa Foursquare + vyhlášení “foursquaristy roku”
19:00 – 19:30 … příprava pátrací hry
19:30 – 20:00 … pátrací 4SQ hra se sovou PEF a s Red Bullem
20:15 – 21:00 … vyhlášení vítězů pátrací hry
21:00 – 23:00 … zábava v Klubu C + možnosti odemknutí specials a originálních odznáčků

Dovolujeme si upozornit především na diskuzní panel, který celou akci odstartuje. Všichni, kdo se na akci chystají, jsou zváni, aby se do panelu přihlásili a s ostatními se podělili o to, jak Foursquare využívají, o zajímavosti, na které při svých poutích službou narazili, a také všelijaké myšlenky a nápady, které s Foursquarem souvisí.

Protože Foursquare Day je akce především pro fanoušky a uživatele služby, chtějí organizátoři tímto způsobem dát komukoliv prostor, aby se sám stal spolutvůrcem. Proto neváhejte, a máte-li téma, o které byste se rádi s ostatními podělili, do panelu se určitě přihlaste už teď. Po příspěvcích účastníků plynule naváže mentor Akčního týmu Václav Lohr, který představí statistiky Foursquare ze svého vlastního výzkumu v prezentaci Foursquarista roku.

Zasoutěžte si se sovou, pak gulášek, pivo a povídání

Za speciální zmínku stojí i Pátrací hra se sovou PEF. V jejím rámci bude v areálu ČZU umístěno mezi jejími venues 16 běžných plus 4 speciální soutěžní QR kódy. Za jejich načtení v době trvání hry dostanou soutěžící bod, u speciálních míst pak budou body dokonce dva. Samozřejmostí bude také check-in do venues, díky němuž budou moci účastníci, kteří v areálu univerzity budou poprvé, získat také univerzitní badge. Vítězové s nejvíce body získají ceny od Red Bullu.

Po vyhodnocení soutěže a rozdání cen už bude zábava volná, a to v klubu C, kde bude pro účastníky až zhruba do 23. hodiny připraveno občerstvení (pivo, smažák, guláš a další pochutiny pevné i tekuté substance) a také hudba, o kterou se postará DJ Slamboy. Samozřejmostí bude wi-fi pokrytí a také twitterwall, na kterém budou živě zobrazovány všechny příspěvky s oficiálním hashtagem akce #4sqPha.

Proto neváhejte, a na Foursquare Day letos určitě dorazte. Potkáte staré známé, seznámíte se s novými, užijete si zábavu se soutěží a to všechno v duchu služby Foursquare.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zuckerberg dal první rozhovor od vstupu na burzu. Co odhalil?

Včera ve večerních hodinách našeho času zpovídal na právě probíhající konferenci Disrupt šéfa Facebooku Marka Zuckerberga zakladatel TechCrunche a jeho bývalý šéfredaktor Michael Arrington. Mluvilo se o vývoji cen akcií, o mobilním prostředí, o vyhledávání, plánech do budoucna i chybách, kterých se společnost dopustila.