Už příští úterý proběhne v Praze další Foursquare Day

Fanoušci již tradičně zasvětili 16. duben službě Foursquare, den, jehož datum matematicky odpovídá anglickému “four squared”, tedy čtyři na druhou. Akce a srazy fanoušků se v tento den každoročně konají po celém světě a nejinak je tomu i v Praze. Tentokrát bude Foursquare Day pod taktovkou studentů z ČZU, jejichž Akční tým se ujal letošní organizace.

Letošní Foursquare Day v Praze bude trochu jiný než předchozí ročníky. Po minulých letech, kdy pražský sraz organizoval Matouš Petráň známý také jako @matesola, se letos organizace chopil ve spolupráci s Los Studentos Akční tým České zemědělské univerzity, tedy sociálně pozitivní skupina současných a bývalých studentů školy, s jejíž činností v sociálních médiích jsme vás loni seznamovali.

Akční tým má se srazem uživatelů Foursquare již své zkušenosti, toho minulého se aktivně účastnil, když návštěvníkům tisknul vizitky jejich aktivity na Foursquare. I to budiž důkazem, že letošní sraz by měl opět stát za to, a že univerzitní prostředí a organizátoři z řad studentů snad budou Dnu Foursquare svědčit.

Vše se bude odehrávat v prostorách zemědělské univerzity v klubu C a přilehlé posluchárně, několik zastávek autobusy 107 a 147 z metra Dejvická. Program začíná v 18 hodin a prvních 100 návštěvníků, kteří na místě konání akce provedou check-in, obdrží speciální odznáček. Celý program bude ve stručnosti vypadat takto:

18:00 – 19:00 … diskusní panel v posluchárně TI, zajímavosti ze světa Foursquare + vyhlášení “foursquaristy roku”
19:00 – 19:30 … příprava pátrací hry
19:30 – 20:00 … pátrací 4SQ hra se sovou PEF a s Red Bullem
20:15 – 21:00 … vyhlášení vítězů pátrací hry
21:00 – 23:00 … zábava v Klubu C + možnosti odemknutí specials a originálních odznáčků

Dovolujeme si upozornit především na diskuzní panel, který celou akci odstartuje. Všichni, kdo se na akci chystají, jsou zváni, aby se do panelu přihlásili a s ostatními se podělili o to, jak Foursquare využívají, o zajímavosti, na které při svých poutích službou narazili, a také všelijaké myšlenky a nápady, které s Foursquarem souvisí.

Protože Foursquare Day je akce především pro fanoušky a uživatele služby, chtějí organizátoři tímto způsobem dát komukoliv prostor, aby se sám stal spolutvůrcem. Proto neváhejte, a máte-li téma, o které byste se rádi s ostatními podělili, do panelu se určitě přihlaste už teď. Po příspěvcích účastníků plynule naváže mentor Akčního týmu Václav Lohr, který představí statistiky Foursquare ze svého vlastního výzkumu v prezentaci Foursquarista roku.

Zasoutěžte si se sovou, pak gulášek, pivo a povídání

Za speciální zmínku stojí i Pátrací hra se sovou PEF. V jejím rámci bude v areálu ČZU umístěno mezi jejími venues 16 běžných plus 4 speciální soutěžní QR kódy. Za jejich načtení v době trvání hry dostanou soutěžící bod, u speciálních míst pak budou body dokonce dva. Samozřejmostí bude také check-in do venues, díky němuž budou moci účastníci, kteří v areálu univerzity budou poprvé, získat také univerzitní badge. Vítězové s nejvíce body získají ceny od Red Bullu.

Po vyhodnocení soutěže a rozdání cen už bude zábava volná, a to v klubu C, kde bude pro účastníky až zhruba do 23. hodiny připraveno občerstvení (pivo, smažák, guláš a další pochutiny pevné i tekuté substance) a také hudba, o kterou se postará DJ Slamboy. Samozřejmostí bude wi-fi pokrytí a také twitterwall, na kterém budou živě zobrazovány všechny příspěvky s oficiálním hashtagem akce #4sqPha.

Proto neváhejte, a na Foursquare Day letos určitě dorazte. Potkáte staré známé, seznámíte se s novými, užijete si zábavu se soutěží a to všechno v duchu služby Foursquare.

Total
0
Shares
Další články