Twitter začíná rozjíždět Spaces ve velkém

V oznámení zveřejněném na blogu společnost uvedla, že každý uživatel s 600 a více followery bude vytvářet a moderovat vlastní relace na Spaces.

Twitter Spaces je audio-konverzační funkce, kterou společnost začala testovat koncem loňského roku. Pomalu se dostává ke stále většímu počtu uživatelů. Spaces se velmi podobají Clubhousu, exkluzivní sociální síti pouze pro zvané. Existují však určité rozdíly. Spaces například není samostatná aplikace a funguje jako doplněk Twitteru.

V nadcházejících měsících budou moci uživatelé podle Twitteru například prodávat „vstupenky“ na relace na Spaces. Uživatelé budou také moci předem plánovat chaty ve Spaces a nastavit upomínky, aby dali followerům vědět, kdy relace začne. Twitter rovněž plánuje spustit živé titulkování relací na Spaces. Funkce spoluhostování by zase měla umožnit, že relaci, kterou původní hostitel opustí, udrží při životě spoluhostitel. 

Twitter v březnu uvedl, že chce Spaces zpřístupnit všem. I když hostit Spaces stále není umožněno všem, jeho rozšíření na účty s 600+ followery znamená masivní nárůst. Nicméně každý uživatel se může připojit, aby si poslechl nebo se zúčastnil existující konverzace běžící na Spaces.

Zdroj: Mashable.com

Total
1
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Valentýnské šílenství a šedivá love story

Jako každý rok, tak je to tu i letos - blíží se 14. únor, den zamilovaných. S tímto dnem také přichází řada depresí a divných nálad, to se odrazilo i v dnešní sbírce úspěšných memů. Co se nás ale také brzy bude týkat, to je určitě premiéra filmu "Padesát odstínů šedi", která burcuje holky po celém světě, proto: "Brace yourselves!"