Twitter začíná rozjíždět Spaces ve velkém

V oznámení zveřejněném na blogu společnost uvedla, že každý uživatel s 600 a více followery bude vytvářet a moderovat vlastní relace na Spaces.

Twitter Spaces je audio-konverzační funkce, kterou společnost začala testovat koncem loňského roku. Pomalu se dostává ke stále většímu počtu uživatelů. Spaces se velmi podobají Clubhousu, exkluzivní sociální síti pouze pro zvané. Existují však určité rozdíly. Spaces například není samostatná aplikace a funguje jako doplněk Twitteru.

V nadcházejících měsících budou moci uživatelé podle Twitteru například prodávat „vstupenky“ na relace na Spaces. Uživatelé budou také moci předem plánovat chaty ve Spaces a nastavit upomínky, aby dali followerům vědět, kdy relace začne. Twitter rovněž plánuje spustit živé titulkování relací na Spaces. Funkce spoluhostování by zase měla umožnit, že relaci, kterou původní hostitel opustí, udrží při životě spoluhostitel. 

Twitter v březnu uvedl, že chce Spaces zpřístupnit všem. I když hostit Spaces stále není umožněno všem, jeho rozšíření na účty s 600+ followery znamená masivní nárůst. Nicméně každý uživatel se může připojit, aby si poslechl nebo se zúčastnil existující konverzace běžící na Spaces.

Zdroj: Mashable.com

Total
2
Shares
Další články
Přečtěte si více

Události se na FB objeví i jako reklama ve feedu

Facebook provedl ve svých reklamních produktech dvě změny hodné pozornosti profesionálů. Předně, představil novou podobu reklam na události. Za druhé pak konečně do svých reklamních nástrojů přidal tzv. Grid Tool, nástroj, s jehož pomocí určíte, zda v obrázcích není příliš mnoho textu.
Přečtěte si více

Twitter a burza? Spekuluje se o přelomu roku

Začne Twitter konečně snášet zlatá vejce? Další kolo spekulací je tady. Nejpozději na přelomu roku by měl podle informací AllThingsD udělat ze zakladatelů boháče. Po nepříliš vydařené vstupu Facebooku bude tato emise cenných papírů sledována víc než bedlivě. Už jen proto, že se bude pravděpodobně krýt s vydáním knihy, která má odkrýt všechny detaily o vzniku sociální sítě.