Twitter začíná rozjíždět Spaces ve velkém

V oznámení zveřejněném na blogu společnost uvedla, že každý uživatel s 600 a více followery bude vytvářet a moderovat vlastní relace na Spaces.

Twitter Spaces je audio-konverzační funkce, kterou společnost začala testovat koncem loňského roku. Pomalu se dostává ke stále většímu počtu uživatelů. Spaces se velmi podobají Clubhousu, exkluzivní sociální síti pouze pro zvané. Existují však určité rozdíly. Spaces například není samostatná aplikace a funguje jako doplněk Twitteru.

V nadcházejících měsících budou moci uživatelé podle Twitteru například prodávat „vstupenky“ na relace na Spaces. Uživatelé budou také moci předem plánovat chaty ve Spaces a nastavit upomínky, aby dali followerům vědět, kdy relace začne. Twitter rovněž plánuje spustit živé titulkování relací na Spaces. Funkce spoluhostování by zase měla umožnit, že relaci, kterou původní hostitel opustí, udrží při životě spoluhostitel. 

Twitter v březnu uvedl, že chce Spaces zpřístupnit všem. I když hostit Spaces stále není umožněno všem, jeho rozšíření na účty s 600+ followery znamená masivní nárůst. Nicméně každý uživatel se může připojit, aby si poslechl nebo se zúčastnil existující konverzace běžící na Spaces.

Zdroj: Mashable.com

Total
2
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Mind fuck a trochu sportu

Zvířátka tentokrát v oblíbenosti na sociálních sítích na celé čáře střídá "mind fuck", tedy fotky, které vám dají pořádně zabrat. Vedle toho se trochu vysmějeme slavných fotbalovým klubům a sportu obecně.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Just imagine

Tak si představte... McDonald's má i fitko, jste otcem trojčat, máte (takovýhle) prsa a opravdu na světě existuje "Princ dvojí krve", aneb co se tento týden událo ve světě memů.
Přečtěte si více

Peter Thiel prodal akcie Facebooku za 400 milionů

Petr Thiel, jeden z prvních investorů momentálně největší sociální sítě, prodal většinu z akcií, které mu po květnovém IPO společnosti zbyly. Zbavil se celkem 20 milionů kusů a dostal za ně skoro 400 milionů dolarů. I přes nízkou cenu akcí tak svou původní investici znásobil nevídaným způsobem.