Twitter umožnil více obrázků v jednom tweetu i na webu a Androidu

Více obrázků do jednoho tweetu mohli už od března nahrávat uživatelé aplikací pro iOS. Funkce nyní konečně, i když s pořádným zpožděním, dorazila i na web a do Androidů.

Možnost nahrávat do jednoho tweetu několik fotografií Twitter představil koncem března. V té době ji spustil pouze pro iOS, se slibem, že na web a do Androidů přijde vzápětí. Trvalo to sice pořádně dlouho, nakonec se ale dočkali i uživatelé bez iPhonů. Twitter to oznámil tweetem včera ve večerních hodinách našeho času.

Pokud již máte funkci aktivní, k jejímu využití stačí jít na web Twitteru nebo do aplikace s Androidem a začít psát tweet. S pomocí tlačítka pro přidání obrázku poté můžete do tweetu nahrát až čtyři fotografie, jejichž náhledy se po rozkliknutí tweetu zobrazí.

twitter collage

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Valentýnské šílenství a šedivá love story

Jako každý rok, tak je to tu i letos - blíží se 14. únor, den zamilovaných. S tímto dnem také přichází řada depresí a divných nálad, to se odrazilo i v dnešní sbírce úspěšných memů. Co se nás ale také brzy bude týkat, to je určitě premiéra filmu "Padesát odstínů šedi", která burcuje holky po celém světě, proto: "Brace yourselves!"