Twitter ukázal velké profilové obrázky a iPad aplikaci

Šéf Twitteru Dick Costolo představil dnes v Today Show na NBC vylepšení profilů Twitteru o fotografii v záhlaví, jakousi obdobu cover fotografie z Facebooku či Google+. Kromě toho oznámil jménem společnosti také vydání nové aplikace pro iPady.

Fotografie v záhlaví, neboli “header foto”, bude společná pro všechny verze Twitteru – aplikace pro iPhony, iPady i Androidy a také pro web twitter.com. Stejně tak si ji můžete nahrát a nastavit z kteréhokoliv přístroje. Podle Twitteru pomůže “okamžitě se vyjádřit, odkudkoliv”. Kromě toho vám fotografie zvolené ostatními uživateli také mohou leccos napovědět o nich samotných. Na webové verzi Twitteru je možnost výběru fotografie v záhlaví doplněna ještě volbou obrázku na pozadí.

Nová

Další novinkou pak je zobrazování streamu fotografií hned pod nejnovějšími tweety na mobilních zařízeních, tedy chytrých telefonech a tabletech. A Costolo zmínil ještě jednu novinku, kterou dnes Twitter oficiálně vydal – novou vylepšenou aplikaci pro iPady. Pořídit si ji můžete zde.

Via TC, TW, TW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

#occupygezi a #istanbul: Sociální média opět zasahují

Původní protesty proti kácení stromů v Istanbulu se během pár dní proměnily v demonstrace proti současné vládě. A protože už se stalo zvykem, že tamější média události bez výjimky ignorují, informace se šíří jak jinak než prostřednictvím blogů, Twitteru a Facebooku.