Twitter testuje slovíčka Like a Star namísto Favorite

Twitter na malém vzorku uživatelů testuje, zda jim nebude vyhovovat drobná změna v názvosloví pokud jde o označování povedených tweetů. A přinejmenším pokud jde o slovo Like, určitě tušíte, odkud vítr vane…

Jak by se vám líbilo užší propojení názvosloví napříč sociálními sítěmi? Třeba kdyby se místo označování tweetů jako Favorite používal Like po vzoru Facebooku, nebo ještě o něco tradičnější hvězdičkování, známé například z některých e-mailových klientů a dalších služeb? Obě tyto možnosti Twitter v současnosti podle dostupných zpráv na malém vzorku uživatelů testuje.

Oba nové pojmy se zobrazují místo tlačítka Favorite a podle všeho také mají stejnou funkci a liší se pouze ve slovním označení. I klasická hvězdička, která se u běžného Favourite zobrazuje, zůstala přítomna u Likeu Star. Obrázky níže pochází od uživatelů Twitteru @MadLid a @eyegooner.

Like na Twitteru

Star na Twitteru

Líbí se vám některá z testovaných možností víc než Favorite, nebo vám změna názvosloví přijde zbytečná a zůstali byste raději u toho označení, na které jste si již za několik let používání Twitteru zvykli?

Via TNW

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Muži versus ženy na sociálních sítích

Některé sociální sítě jsou oblíbenější, některé méně, některé mají publikum hlavně mezi mladšími, jiné naopak přitáhly spíš starší. Stejně tak platí, že některé sítě jsou oblíbenější u mužů a některé naopak u žen - právě to se stalo hlavním předmětem zkoumání infografiky z blogu InternetServiceProviders.org.
Přečtěte si více

První světová válka na Facebooku očima francouzského vojáka

Jedenáct měsíců od zavraždění Františka Ferdinanda d'Este, tedy prvních deset měsíců první světové války, to je období, které pokrývala nedávná facebooková kampaň válečného muzea z pařížského Meaux. Kromě 55 tisíc Like kampaň přinesla sice fiktivní, ale přesto velmi silný příběh řadového francouzského vojáka.