Twitter testuje Related Tweets, funkci zobrazující tweety na stejné téma

Twitter před několika dny upozorňoval, že ještě aktivněji než dřív bude zkoušet nové experimentální funkce. Jedna z těch zajímavějších na sebe nenechala dlouho čekat. Funkce Related Tweets zobrazí na stránce permalinku podobné tweety.

Není tomu tak dávno, co Twitter začal na stránce permalinku (na speciální URL adrese každého tweetu) zobrazovat odkazy na články, ve kterých je tweet vložený. Twitter funkci oficialně spustil skoro přesně před měsícem. Nyní k ní přibyla jedna podobná, ačkoliv zatím jen v experimentální podobě.

Twitter testuje funkci Related Headlines, jak informuje server The Next Web. Pokud patříte mezi omezenou skupinu uživatelů, se kterými Twitter funkci testuje, možná už jste ji zachytili. Pokud nikoliv, vězte, že vypadá takto:

related-tweets

Podle TNW se mezi Related Tweets mohou zobrazit příspěvky od uživatelů, které sledujete, ale i od těch, které nikoliv. Základem jsou pravděpodobně klíčová slova, jde ale prý například i o tweety, které obsahují stejný odkaz.

Protože jde o experiment, není prozatím jisté, zda funkce bude v budoucnu spuštěna dalším (či rovnou všem) uživatelům. Twitter samotný se k testu zatím nevyjádřil.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Film podle Redditu: Porazila by jediná jednotka dnešní armády Římskou říši?

Co začalo jako nevinná otázka na Redditu, skončí podle všeho jako film. Brian Miller nyní píše druhou verzi původního scénáře Jamese Erwina, z nějž by se měl časem stát snímek v produkci Warner Bros. A zápletka? Jak by si nejmocnější říše své doby poradila s jednou jedinou jednotkou současné americké armády, kdyby se vrátila v čase do dob císaře Augusta?