Twitter od zítřka zavede nové profily povinně všem

Nová podoba profilů, kterou Twitter představil před několika měsíci, se chystá vzít mikroblogovací sociální síť útokem. Společnost ji totiž brzy povinně aktivuje všem uživatelům. Kdo se o změnu nepostará sám, toho čeká ošklivé šedivé pozadí.

Kdo mohl po uvedení Timeline na Facebooku během loňského roku tušit, že největší sociální síť inspiruje ke změně profilů i tak odlišnou službu, jakou je Twitter. Společnost založená v roce 2006 pod názvem twttr nelenila a během září oznámila novou podobu svých vlastních profilů, která si z Timeline bere tzv. cover fotografii, tedy obrázek v záhlaví profilu. Na Twitteru je nazvaný “header image”. Až do nynějška byly nové profily nepovinné, a tak každý, komu se nelíbily, mohl zůstat u těch starých. Staré časy ale končí, Twitter vzhled profilů unifikuje a novou podobu budou velmi brzy mít všechni.

V souvislosti s touto změnou služba vyzvala uživatele, aby si nezapomněli vložit profilový obrázek (pokud by jej snad ještě neměli), ale hlavně také onu novou cover fotografii, která dříve na Twitteru potřeba nebyla. Pro ty, kdo cover fotografii nevloží, si Twitter na jejím místě připravil nehezké šedivé místo, které by je mělo motivovat k urychlenému napravení situace.  Nové profily Twitter  uživatelům plošně aktivuje zítra, 12. prosince.

Via Twitter

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Video: Papežovy první tweety

Už sedm tweetů má za sebou nový účet papeže Benedikta XVI. na Twitteru. Věřící tweetem přátelsky přivítal a poté jim položil několik otázek pro zamyšlení, na které také ihned nadhodil své odpovědi.