Twitter aktualizuje svůj web o třetí sloupec

Nový design webové podoby Twitteru prošel dodatečně ještě jednou změnou. Společnost přidala třetí sloupec po pravé straně, kam přesunula automatická doporučení účtů ke sledování.

Twitter v závěru minulého týdne oznámil jednu dodatečnou změnu svého webového designu, související s nedávnou kompletní změnou podoby mikroblogovací sociální sítě. Pro ty, kdo Twitter navštěvují z desktopu, přibude třetí sloupec po pravé straně.

Do nového sloupce se přesunou automatická doporučení Twitteru. Tato sekce byla doposud k nalezení v sloupci nalevo, pod trendy a informacemi o počtech followerů. Díky přesunu dojde k dalšímu zvýraznění tweetů v prostředním sloupci nového twitterového designu.

Tím ovšem také Twitter podnikl další změnu, kterou se přibližuje Facebooku. I největší sociální síť totiž má stream updatů uprostřed a automatická doporučení uživatelů a stránek ve sloupci po pravé straně obrazovky. Posoudit novou podobu můžete sami podle obrázku, který Twitter ke svému oznámení přiložil. Soudě podle reakcí uživatelů pod oznámením u nich nejnovější změna přílišnou popularitu nezískala.

BnJT83pIQAA2YYY

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

CZTwitter: Jak si podmanit tweetující hejno

Zlaté marketingové heslo "obsah je král" platí pro Twitter víc než kde jinde. Ukázali to řečníci na konferenci CZTwitter, podle kterých je na to 140 znaků někdy až moc. Alespoň pokud jste šikovní a správně jste Twitter a jeho komunitu pochopili. Protože, jak na konferenci zaznělo, nějaká ta pravidla tahle sociální sít přeci jen má.