Twitter aktualizuje svůj web o třetí sloupec

Nový design webové podoby Twitteru prošel dodatečně ještě jednou změnou. Společnost přidala třetí sloupec po pravé straně, kam přesunula automatická doporučení účtů ke sledování.

Twitter v závěru minulého týdne oznámil jednu dodatečnou změnu svého webového designu, související s nedávnou kompletní změnou podoby mikroblogovací sociální sítě. Pro ty, kdo Twitter navštěvují z desktopu, přibude třetí sloupec po pravé straně.

Do nového sloupce se přesunou automatická doporučení Twitteru. Tato sekce byla doposud k nalezení v sloupci nalevo, pod trendy a informacemi o počtech followerů. Díky přesunu dojde k dalšímu zvýraznění tweetů v prostředním sloupci nového twitterového designu.

Tím ovšem také Twitter podnikl další změnu, kterou se přibližuje Facebooku. I největší sociální síť totiž má stream updatů uprostřed a automatická doporučení uživatelů a stránek ve sloupci po pravé straně obrazovky. Posoudit novou podobu můžete sami podle obrázku, který Twitter ke svému oznámení přiložil. Soudě podle reakcí uživatelů pod oznámením u nich nejnovější změna přílišnou popularitu nezískala.

BnJT83pIQAA2YYY

Total
0
Shares
Další články