Tři dny za volantem luxusního mercedesu? Stačí dobře fotit na Instagramu

Být fotografem na Instagramu se vyplácí. Mercedes totiž uspořádal prázdninovou soutěž úspěšné instagramisty. Každý z nich dostal nebo ještě dostane k dispozici nový Mercedes CLA, aby se s ním projel po Spojených státech a nafotil cestou pár fotek.

Mercedes se pustil do nebojácné kampaně. Pět zkušených instagramistů soutěží v počtu lajků o nové CLA v rámci projektu CLA Take The Wheel. Soutěž je momentálně v polovině bourák teď vyfasovala Alice Gao.

Na stránce je ale kromě pětice celebrit sociální sítě ještě jedno místo. Šestým účastníkem může být kdokoliv. Stačí se přihlásit a ukázat svůj fotografický feed, který zhodnotí celebritní komise.  Vítěz pak dostane na začátku září auto s továrním spolujezdcem na celé tři dny. Uzávěrka soutěže je 14. srpna a je bohužel omezena jen na Američany.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Social média i značky se znovu zapojují: #DOMA, #ProudToLove, #LoveIsLove

S radostí sledujeme, jak se velké značky a celebrity zapojují prostřednictvím sociálních sítí do aktuálního dění. I na Těchinternetech jste si mohli prohlédnout, jak pomáhají s přírodními katastrofami nebo jak reagují na celospolečenské změny. Jednou z takových změn je i rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA ohledně legalizace homosexuálních sňatků.
Přečtěte si více

Ze zákulisí Facebooku: Tlačítko Dislike, tajný pokoj a firma na výrobu plakátů

Věděli jste, že Facebook ve skutečnosti je společností na výrobu plakátů řízenou Benem Barrym? Ve včerejší veřejné diskuzi s uživateli Redditu to odhalil zaměstnanec společnosti Bob Baldwin. Kromě toho se také přiznal, že v minulosti navštěvoval tajný pokoj v sídle sociální sítě, a abychom šli i na trochu vážnější notu, znovu vyvrátil, že by se někdy mělo objevit tlačítko Dislike.