Tři dny za volantem luxusního mercedesu? Stačí dobře fotit na Instagramu

Být fotografem na Instagramu se vyplácí. Mercedes totiž uspořádal prázdninovou soutěž úspěšné instagramisty. Každý z nich dostal nebo ještě dostane k dispozici nový Mercedes CLA, aby se s ním projel po Spojených státech a nafotil cestou pár fotek.

Mercedes se pustil do nebojácné kampaně. Pět zkušených instagramistů soutěží v počtu lajků o nové CLA v rámci projektu CLA Take The Wheel. Soutěž je momentálně v polovině bourák teď vyfasovala Alice Gao.

Na stránce je ale kromě pětice celebrit sociální sítě ještě jedno místo. Šestým účastníkem může být kdokoliv. Stačí se přihlásit a ukázat svůj fotografický feed, který zhodnotí celebritní komise.  Vítěz pak dostane na začátku září auto s továrním spolujezdcem na celé tři dny. Uzávěrka soutěže je 14. srpna a je bohužel omezena jen na Američany.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook je jako židle. A banán. A koťátko

Když Facebook před pár dny dosáhl miliardy uživatelů, nejspíš vám neuniklo ani jeho emotivní reklamní video. A pokud vám snad přeci jen uniklo, měli byste to napravit. Nikoliv kvůli uměleckému zážitku či hlubokomyslnému filosofování, k němuž klip nabádá. Spíše proto, že bez znalosti originálu prostě dostatečně neoceníte krásu některých parodií, kterými se internet bleskově naplnil.