TOP prezentace týdne: Death To Bullshit, budoucnost byznysu a #CZTwitter

Věnujeme velkou pozornost všem důležitým sociálním sítím. Každý den sledujeme novinky z Facebooku a Twitteru, každý týden sledujeme memy a virály. Jednu síť jsme ale doposud neprávem přehlíželi – SlideShare. Ačkoliv prezentace na SlideShare nejsou tak zábavné jako dvouminutové kompilace failů, i tak dosahují ty nejúspěšnější z nich stovek tisíc až milionů zhlédnutí. Od tohoto týdne se na ty nejzajímavější budeme dívat pravidelně.

Trading Up The Chain: How To Make National News in 3 Easy Steps

Chcete se s vaším videem, novinkou, infografikou dostat na přední stránky nejzajímavějších blogů, zpravodajských serverů, nebo do televize? Odpověď ve třech jednoduchých krocích.

What’s the Future of Business by Brian Solis #WTF

Brian Solis je uznávanou autoritou v oblasti mediálních a sociálně mediálních strategiích. Jak podle něj vypadá budoucnost byznysu?

Your Mobile Experience Is Not Theirs

Odpověď na otázku proč se uživatelé vašich mobilních aplikací z Asie nechovají jako vaši uživatelé ze zbytku světa. Věděli jste třeba, že v Indii používají telefony se 4 sim kartami, protože je to tak nejlevnější?

How Game Thinking is Changing Brands?

Stále oblíbenější gamifikace a další moc hezká shrnující prezentace.

Great Presentations Are Like Ads by @slidecomet

Stejně jako na Youtube jsou extrémně oblíbená videa o tom, jak točit videa, i na SlideShare často vedou prezentace o tom, jak dělat pěkné prezentace.

Death To Bullshit

Náš favorit z dnešního výběru se věnuje bullshitu ve všech svých podobách.

Ten jiný Twitter, který neznáte

A na závěr zpět do vlastních řad. Daniel Dočekal aka pooh.cz a suverénně nejpopulárnější česká prezentace na SlideShare za poslední měsíc (bezmála 14 tisíc zhlédnutí). O Twitteru z konference #CZTwitter

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Možnost stažení všech tweetů chce Costolo do konce roku

O tom, že by do konce roku měla na Twitter přibýt možnost stáhnout všechny své tweety, již jeho šéf Dick Costolo mluvil během září. Nyní tuto předpověď potvrdil, ovšem s tím, že programátoři, kteří na funkci pracují, prý o reálnosti termínu do konce prosince pochybují. Takže vlastně zase nevíme nic. Dostali jsme ale aspoň některá aktuální čísla.
Přečtěte si více

Facebook mění základní nastavení příspěvků z veřejného na přátele

Pro nové uživatele na Facebooku se mění základní nastavení jejich soukromí. Namísto automatického veřejného sdílení příspěvků, které platilo doposud, budou své první příspěvky sdílet pouze s přáteli. Facebook si prý konečně uvědomil, že sdílet s užší skupinou lidí, než uživatel zamýšlel, je menší problém, než když omylem sdílí příliš široce.