TOP prezentace týdne: Death To Bullshit, budoucnost byznysu a #CZTwitter

Věnujeme velkou pozornost všem důležitým sociálním sítím. Každý den sledujeme novinky z Facebooku a Twitteru, každý týden sledujeme memy a virály. Jednu síť jsme ale doposud neprávem přehlíželi – SlideShare. Ačkoliv prezentace na SlideShare nejsou tak zábavné jako dvouminutové kompilace failů, i tak dosahují ty nejúspěšnější z nich stovek tisíc až milionů zhlédnutí. Od tohoto týdne se na ty nejzajímavější budeme dívat pravidelně.

Trading Up The Chain: How To Make National News in 3 Easy Steps

Chcete se s vaším videem, novinkou, infografikou dostat na přední stránky nejzajímavějších blogů, zpravodajských serverů, nebo do televize? Odpověď ve třech jednoduchých krocích.

What’s the Future of Business by Brian Solis #WTF

Brian Solis je uznávanou autoritou v oblasti mediálních a sociálně mediálních strategiích. Jak podle něj vypadá budoucnost byznysu?

Your Mobile Experience Is Not Theirs

Odpověď na otázku proč se uživatelé vašich mobilních aplikací z Asie nechovají jako vaši uživatelé ze zbytku světa. Věděli jste třeba, že v Indii používají telefony se 4 sim kartami, protože je to tak nejlevnější?

How Game Thinking is Changing Brands?

Stále oblíbenější gamifikace a další moc hezká shrnující prezentace.

Great Presentations Are Like Ads by @slidecomet

Stejně jako na Youtube jsou extrémně oblíbená videa o tom, jak točit videa, i na SlideShare často vedou prezentace o tom, jak dělat pěkné prezentace.

Death To Bullshit

Náš favorit z dnešního výběru se věnuje bullshitu ve všech svých podobách.

Ten jiný Twitter, který neznáte

A na závěr zpět do vlastních řad. Daniel Dočekal aka pooh.cz a suverénně nejpopulárnější česká prezentace na SlideShare za poslední měsíc (bezmála 14 tisíc zhlédnutí). O Twitteru z konference #CZTwitter

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nové Insights na Facebooku: Přehled, postřehy, obrázky

Mezi tisíci updatů, které na Facebooku probíhají prakticky denně, je tato změna opravdu zásadní - tedy především pro ty, kdo používají pouze Insights (Přehledy) a ne nějaký nástroj třetí strany. Zjednodušeně řečeno, zatímco aktuální Insights zobrazovaly v jednoduchém rozhraní čísla, ty nové zobrazují vztahy mezi nimi.
Přečtěte si více

Facebook ukončuje Questions pro běžné uživatele

Možná si ještě pamatujete na funkci Questions alias Otázky, kterou Facebook představil předloni a počátkem minulého roku významně předělal. Největší sociální síť ji minulý týden ukončila pro běžné uživatele, dostupná již od nynějška bude jen ve skupinách, pro správce stránek a pro účastníky událostí.