TOP memy týdne: Politika, panenství i želvička

Už hezkých dvacet týdnů za vás trávíme hodiny a hodiny surfováním na internetu a hledáním nejsdílenějších memů. Je to fuška, ale my víme, že někdo to prostě dělat musí, takže jsme to břemeno vzali na sebe. Připravili jsme si pro vás při příležitosti tohoto významného milníku několik novinek, ale samozřejmě jsme především hledali další várku nesmyslů. A upřímně musíme říct: zase se to povedlo. Už po dvacáté.

Nejprve k avizovaným novinkám: tou nejzásadnější je nová galerie. Je o zase o něco uživatelsky příjemnější a teoreticky umožňuje přidávat komentáře k jednotlivým obrázkům. Plugin evidentně umožňuje také lajkovat jednotlivé obrázky, ale nějak se nám ten JavaScript nedaří donutit k tomu, aby to tak opravdu bylo a všechno to fachalo tak, jak má. Nevyloučili jsme zatím ani tu možnost, že to bude tím, že nikdo z nás s JavaScriptem nikdy nic nedělal. Každopádně, když vám to nebude fungovat, znamená to, že jsme to vzdali a podíváme se na to zase až za týden.

Tou méně zásadní je, že jsme se rozhodli memům věnovat i samostatnou Facebook stránku. Je to takové naše odkladiště a testovací pole na to, co se vám vlastně líbí nejvíc. Po prvních pár dnech testování se zdá, že vkus je nastaven plus minus podobně, takže budeme vesele pokračovat v nastaveném stylu. Takže šup, šup.

Pokud narazíte na nějaký mem, který by nám ve sbírce neměl chybět, sem s ním! Stačí dát avízo na některý z mailů v patičce webu…

Zdroje: 9gag, MemeCenter, Reddit, 4chan, WeKnowMemes, LoLwall, HugeLOL, Rouming, JenProMuže.cz, Insider, Ateo

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pozvánka: První konference o multikanálovém prodeji

ADMAZ a agentura Dark Side pořádají první konferenci o multikanálovém prodeji v České republice s podtitulem "Nové cesty v oslovení zákazníka aneb marketing, sales, e-commerce, zásilkový obchod a multikanálový přístup efektivně". Konference je určena především marketérům, šéfům značek, lidem z obchodu, managementu a podnikatelům obecně.