TOP memy týdne: Politika, panenství i želvička

Nejprve k avizovaným novinkám: tou nejzásadnější je nová galerie. Je o zase o něco uživatelsky příjemnější a teoreticky umožňuje přidávat komentáře k jednotlivým obrázkům. Plugin evidentně umožňuje také lajkovat jednotlivé obrázky, ale nějak se nám ten JavaScript nedaří donutit k tomu, aby to tak opravdu bylo a všechno to fachalo tak, jak má. Nevyloučili jsme zatím ani tu možnost, že to bude tím, že nikdo z nás s JavaScriptem nikdy nic nedělal. Každopádně, když vám to nebude fungovat, znamená to, že jsme to vzdali a podíváme se na to zase až za týden.

Tou méně zásadní je, že jsme se rozhodli memům věnovat i samostatnou Facebook stránku. Je to takové naše odkladiště a testovací pole na to, co se vám vlastně líbí nejvíc. Po prvních pár dnech testování se zdá, že vkus je nastaven plus minus podobně, takže budeme vesele pokračovat v nastaveném stylu. Takže šup, šup.

Pokud narazíte na nějaký mem, který by nám ve sbírce neměl chybět, sem s ním! Stačí dát avízo na některý z mailů v patičce webu…

Zdroje: 9gag, MemeCenter, Reddit, 4chan, WeKnowMemes, LoLwall, HugeLOL, Rouming, JenProMuže.cz, Insider, Ateo