Takhle pekelnou facebookovou soutěž už jsme dlouho neviděli

O porušování pravidel Facebooku pro pořádání soutěží se v tomto případě ani nemá cenu rozepisovat, na frak dostala prakticky všechna. Vše probíhá na zdi, neexistují žádná vlastní pravidla a tak dále. Co nás ale překvapilo, kromě vizuálního zpracování, je také soutěžní mechanika. Soutěžící mají prostě na svůj profil sdílet obrázek (podle všeho jakýkoliv, ale asi je myšlen ten s vyhlášením soutěže) a pak do komentářů pod příspěvek napsat „hotovo“. A nějaká dobrá víla pak zřejmě profily obchází a hledá vítěze (nevíme jak, ale více sdílení prý pomáhá).

Soutěž pořádá stránka Snažilky, těhulky, maminky a to se značným úspěchem. Přestože byla vyhlášena teprve včera, má už na kontě dobrou tisícovku sdílení a do jejího uzavření přitom zbývají ještě dlouhé dva týdny. Ostatně na téhle stránce vůbec najdete moc zajímavý, takřka virální obsah…

A jak je to s tím rekordem? S ohledem na podivuhodnou soutěžní mechaniku se pod příspěvkem nakupilo už přes 400 „hotovo“ a další neustále přibývají. Výsledkem by tak mohl být nejdelší facebookový had složený z tohoto slova na světě. Jak dlouhý? Udělali jsme vám obrázek. Co na to pelhřimovští?