Takhle pekelnou facebookovou soutěž už jsme dlouho neviděli

Pohoršování se nad soutěžemi proti pravidlům Facebooku (a často i zdravému rozumu) nás přestalo bavit už před docela dlouhou dobou. Nedělali bychom totiž nic jiného. Do našeho rozsáhlého archivu ale teď přibyla jedna, která nás svým svérázným provedením natolik zaujala, že jsme prostě nedokázali odolat. Navíc má pravděpodobně našlápnuto překonat jeden (přinejmenším český) rekord.

O porušování pravidel Facebooku pro pořádání soutěží se v tomto případě ani nemá cenu rozepisovat, na frak dostala prakticky všechna. Vše probíhá na zdi, neexistují žádná vlastní pravidla a tak dále. Co nás ale překvapilo, kromě vizuálního zpracování, je také soutěžní mechanika. Soutěžící mají prostě na svůj profil sdílet obrázek (podle všeho jakýkoliv, ale asi je myšlen ten s vyhlášením soutěže) a pak do komentářů pod příspěvek napsat “hotovo”. A nějaká dobrá víla pak zřejmě profily obchází a hledá vítěze (nevíme jak, ale více sdílení prý pomáhá).

Soutěž pořádá stránka Snažilky, těhulky, maminky a to se značným úspěchem. Přestože byla vyhlášena teprve včera, má už na kontě dobrou tisícovku sdílení a do jejího uzavření přitom zbývají ještě dlouhé dva týdny. Ostatně na téhle stránce vůbec najdete moc zajímavý, takřka virální obsah…

A jak je to s tím rekordem? S ohledem na podivuhodnou soutěžní mechaniku se pod příspěvkem nakupilo už přes 400 “hotovo” a další neustále přibývají. Výsledkem by tak mohl být nejdelší facebookový had složený z tohoto slova na světě. Jak dlouhý? Udělali jsme vám obrázek. Co na to pelhřimovští?

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Akcie Facebooku už jsou znovu na 30 dolarech, investoři mu věří

Jen několik měsíců poté, co mnohými proklínané akcie Facebooku vydané původně za 38 dolarů za kus poznaly své dno u 17 dolarů, je sociální síť znovu na koni. Překonala hranici 30 dolarů a analytici očekávají, že by mohla i nadále růst. Mohou za to především úspěchy na mobilních telefonech a nové produkty.