Své příspěvky na Facebooku už mohou editovat i správci stránek

Ověřené stránky na Facebooku, stejně jako některé neověřené, konečně mohou upravovat své publikované příspěvky. Facebook novinku potvrdil, s tím, že v současnosti testuje spuštění editací pro úplně všechny stránky.

Zatímco uživatelé již mohou své příspěvky upravovat od loňského září, stránky zatím tuto možnost neměly. Tedy až na výjimky, sociální síť průběžně funkci během minulého roku testovala i u některých stránek. Přístupnou ji ale v rámci experimentu mělo jen pár šťastlivců.

Weby InsideFacebook a AllFacebook nyní shodně informují, že jim tiskové oddělení Facebooku potvrdilo širší spuštění editací pro stránky. Všechny tzv. ověřené stránky již dnes mají úpravy příspěvků aktivované. Facebook je navíc dále testuje i pro stránky neověřené, pro které by mohly (bohužel ale také nemusely, sociální síť v tomto směru nic neslíbila) být plošně spuštěny někdy v následujících měsících.

Editace příspěvků umožňuje stránkám i uživatelům především opravy chyb v příspěvku. Nebude tedy již nutné úplně smazat a vydat nanovo. S tím také odpadá nepříjemná volba mezi ztrátou engagementu a komentářů, které již příspěvek získal, a vadným příspěvkem obsahujícím gramatickou či věcnou chybu nebo překlep.

edit post

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Zabijte mě!

Nejhorší na vybírání memů každý týden nejsou ty hodiny strávené online probíráním kravin a blbostí. Nejhorší je každý týden vymyslet, co mají ty nesmysly alespoň trochu společného. Sex má svoje místo předplacené na věčnost, zvířátka taky, utahování si z náboženství taky, u nás je stálým hostem i prezident. Tenhle týden je prostě bez speciálních událostí, i tak je to ale samozřejmě docela legrace, že jo..