Stránka radí, jak jednoduše smazat svou digitální stopu

Jak se odhlásit z většiny internetových služeb, jak zmizet z dohledu a vymazat za sebou svou digitální historii. To radí stránka Justdelete.me.

Stránka zpříjemňuje postupné vymazávání historie a výrazně zrychluje hledání cesty k odhláškám. Na svědomí ji má britský programátor Robb Lewis. Ten poskládal dohromady přes 120 služeb i s odkazy na jejich registrační, respektive odhlašovací formuláře i s barevným odlišením toho, jak těžké je vyrvat svou identitu ze spárů sociální sítě.

Snímek obrazovky 2013-08-26 v 8.50.17

Rozsah obtížnosti je od “lehké” až po “nemožné”. Například Amazon a NewYorkTimes jsou hodnoceny jako těžké, PayPal je jednoduchý a Pinterest s Netflixe jsou úplně nemožné.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook #F8 den první: video, kam se podíváš, napumpovaný Messenger a Internet of Things

Před pár hodinami skončil první den konference určené pro všechny marketéry a developery největší sociální sítě Facebook – F8. Přímo v San Francisku se jich sešlo přes 2500. Veledůležitou akci o budoucnosti sítě si nenechali ujít ani stratégové Adam Špina a Juraj Horný ze společnosti Triad Advertising. Podívejte se na konferenci jejich očima. Jaké novinky si pro nás Facebook přichystal a z čeho bude mít Google brzy kocovinu?