Stránka radí, jak jednoduše smazat svou digitální stopu

Jak se odhlásit z většiny internetových služeb, jak zmizet z dohledu a vymazat za sebou svou digitální historii. To radí stránka Justdelete.me.

Stránka zpříjemňuje postupné vymazávání historie a výrazně zrychluje hledání cesty k odhláškám. Na svědomí ji má britský programátor Robb Lewis. Ten poskládal dohromady přes 120 služeb i s odkazy na jejich registrační, respektive odhlašovací formuláře i s barevným odlišením toho, jak těžké je vyrvat svou identitu ze spárů sociální sítě.

Snímek obrazovky 2013-08-26 v 8.50.17

Rozsah obtížnosti je od “lehké” až po “nemožné”. Například Amazon a NewYorkTimes jsou hodnoceny jako těžké, PayPal je jednoduchý a Pinterest s Netflixe jsou úplně nemožné.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook for Business – sociální síť otvírá nové centrum pro marketéry

Facebook přišel s novou podobou stránky Facebook for Business, která by z ní měla vytvořit centrum všech informací, které při své práci potřebují marketéři a podnikatelé. Stránka pomůže nasměrovat na reklamní produkty vhodné pro dosahování různých obchodních cílů. Kromě toho obsahuje návody, jak s těmito produkty pracovat, a pro inspiraci i nejrůznější case studies.