Spielberg odhalí trailer na film Lincoln přes Hangouts

Videochat Hangout se stal vlajkovou lodí Google+ a ve svém tažení se vydatně opírá o celebrity, prezidenty a velké osobnosti obecně. Už příští týden k nim přibude také historicky první premiéra filmového traileru, navíc za osobní účasti Stevena Spielberga a Josepha Gordon-Levitta.

Vše se odehraje prostřednictvím formátu Hangouts on Air, což znamená, že vybraná skupina fanoušků se bude moci setkání s tvůrci filmu účastnit osobně přímo na obrazovce a klást otázky, neomezený počet dalších pak může přenos sledovat v roli diváků. Kdo by se chtěl o místo po Spielbergově virtuálním boku ucházet, může tak učinit vyplněním tohoto formuláře, umístěním krátkého motivačního videa na YouTube s tagem #lincolnhangout a sdílením této události na Google+.

A aby vše snad nebylo málo bombastické, bude se celý přenos promítat také na obřím plátně na Times Square v New Yorku. Akce má začít ve čtvrtek 13. září v 16:00 pacifického času, což už v našich končinách znamená pátek jednu hodinu po půlnoci. Spielberg i Levitt budou během hangoutu živě odpovídat na dotazy vybraných fanoušků, nepochybujeme ale o tom, že bude vše pečlivě nachystáno předem.

Veškeré informace najdete na stránce lincolnmoviehangout.com (je přesměrována na Google+), premiéra celého filmu je plánována na 9. listopad.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

První dojmy: PostHeads od Bubble

Digitální agentura Bubble, zaměřená na sociální média, po měsících teasování spustila do private bety svůj nástroj na komplexní správu obsahu na Facebooku nazvaný PostHeads. Společně s prvními 50 zájemci jsme i my dostali příležitost si nástroj osahat a vyzkoušet. A není to vůbec špatné.
Přečtěte si více

Opráski sčeskí historje slaví první narozeniny knížkou a spřádají plány

Až se budou příští týden rozdávat ceny českého internetu Křišťálová lupa, s nemalou pravděpodobností bude mezi oceněnými i projekt Opráski sčeskí historje, který se zrodil právě před rokem, 16. listopadu. Zrovna tento týden navíc Opráski vychází také knižně a v dohledu je i jedna velmi speciální výstava, o té ale prý zatím nemůžeme mluvit :-(.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Ach, vy ženy…

Svět memů je v těchto dnech smutnější a opuštěnější než obvykle, stejně jako celý internet. Všichni totiž hrají nové GTA a na blbosti online není tolik času jako normálně. Přesto, trocha času na utahování si z nových iPhonů, církve, "duckfaců", Džambulky a z žen obecně se naštěstí najde vždycky.