Sociální síť marketérů GraphEffect nyní pro všechny

Sociální síť GraphEffect, zamýšlená jako nástroj pro efektivní spolupráci mezi marketéry z různých organizací a týmů, otevřela své brány veřejnosti. Všichni sociální i jiní marketéři tak nyní mohou k plánování aktivit využívat svou vlastní sociální síť.

Po dvou letech fungování, během kterých personál startupu GraphEffect vzrostl až na 50 lidí, se sociální síť otevírá všem zájemcům. Do nynějška byl GraphEffect přístupný pouze několika málo vybraným partnerům, nyní na něj může kdokoliv jak z řad marketérů, tak vývojářů. Služba by měla zjednodušit spolupráci marketérů na kampaních a projektech, nejvíce v těch případech, kdy nejsou všichni z jednoho týmu či dokonce organizace.

Kolaborační sociální síť pro marketéry GraphEffect

Podle tiskové zprávy z minulého týdne umožňuje společně “plánovat, vytvářet obsah, analyzovat, nakupovat sociální reklamu a nejen to”. Cílem platformy je umožnit marketérům, aby jejich spolupráce v prostředí online marketingu byla efektivnější a více odpovídala dnešní situaci, jejím nárokům a možnostem. Síť vydělává na poplatcích od marketérů a provizích z nákupů reklamy.

Na ukázku toho, jak platforma GraphEffect vypadá a funguje, se můžete podívat zde.

Via Yahoo

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook nepředstaví pro Android operační systém, ale home screen aplikaci

Oznámení, které si Facebook schovává na tento čtvrtek, nabralo zase o něco přesnější obrysy. Nepůjde o celý operační systém, ale o speciální aplikaci, která přebere funkci domovské obrazovky. Aplikace bude sice automaticky přednahrána na jednom z připravovaných telefonů HTC, bude ale přes Google Play volně dostupná i pro všechny ostatní.
Přečtěte si více

Facebook zlepšuje ochranu soukromí. Situaci má zachránit… modrý dinosaurus

Facebook se chce zbavit nálepky sítě pro stalkery. Jde proto naproti uživatelům, kteří neumějí svůj profil nastavit tak, aby dostatečně chránili svoje soukromí. Spouští aplikaci, která jim v tom pomůže. A aby přitáhla pozornost i 13letých holčiček a hormony oblblých matek s miminy, které jsou terčem úchylů nejčastěji, provádět jí bude modrý dinosaur.