Social novinky 48. týdne: Tvořte lepší mobilní obsah díky Facebook Creative Hubu

Hrajete si rádi? Potom si na téhle čerstvé porci social novinek pochutnáte! Facebook Creative Hub je nyní dostupný i pro vás a klade si za cíl vystřelit vaše mobilní reklamy do úplně jiných výšin. Dále Facebook představil Instant Games – herní platformu, díky které je možné hrát s kamarády hry přímo v Messengeru a na News Feedu. A nakonec se vytáhl i Twitter, který vám nyní umožňuje vytvářet své vlastní Okamžiky i na mobilu.

FACEBOOK

Tvořte lepší mobilní obsah díky Facebook Creative Hubu

Good news, everyone! Facebook Creative Hub je nyní dostupný všem. Proč by vás to mělo zajímat? Je to velmi šikovná platforma pro testování a sdílení zkušeností s tvorbou kreativních reklam. Má hlavně usnadnit práci s mobilní reklamou. Pomáhá totiž při samotné tvorbě i případném schvalování reklam. A to jak na Facebooku, tak i na Instagramu.

Je to vlastně takový velký interaktivní pracovní prostor plný inspirativních příkladů. Tak na co ještě čekáte? Přihlaste se tam a zaexperimentujte si trochu.

Facebook představil Instant Games

Pojďte pane, budeme si hrát v Messengeru! A prostě a jednoduše strávíme co nejvíce času s Facebookem. Ten totiž představil Instant Games – herní platformu, díky které je možné hrát s kamarády hry přímo v Messengeru a na News Feedu. A to jak na telefonu, tak na webu. Jedním z vybraných vývojářů her je i český Gamee. Gratulujeme!

TWITTER

Twitter nyní umožňuje mobilním uživatelům vytvářet své vlastní Okamžiky

S Okamžiky (Moments) laškuje Twitter už nějakou tu dobu. Na konci září je nadělil všem uživatelům na desktopu, nyní je můžete vytvářet i na mobilu. Jsou to v podstatě sbírky tweetů, které chcete soustředit do podoby samostatného obsahu.

Jak s Okamžiky naložit? Zkuste si třeba vytvořit přehled toho, co vás za poslední dobu na Twitteru nejvíce zaujalo. Nebo best of vlastních tweetů. A pak nám pošlete link na Twitteru.

Total
0
Shares
Další články