Social novinky 44. týdne: Nakupování na Instagramu, hraní her v Messengeru a Twitter boti

Instagram nachází budoucnost e-commerce. Jeho tagování produktů ukazuje, že tahle síť má rozhodně obrovský businessový potenciál. Probudil se i Twitter, který se zhlédl v botech. A Messenger je zase o krok dál. Social novinky týdne přicházejí.

Instagram

Na Instagramu půjde nakupovat přímo z fotek

Instagram chce být značkami vnímán nejen jako platforma pro budování brandu, ale také jako efektivní prodejní nástroj. Se svou novinkou – tagovanými produkty přímo na fotkách – tak nastiňuje blízkou e-commerce budoucnost. Jedná se vlastně o takový produktový katalog. Z fotky na Instagramu se půjde jednoduše prokliknout rovnou do produktového detailu a následně nakoupit. Funkci v Americe otestuje asi 20 značek na vybrané skupině uživatelů iOS.

Messenger

Hraní “Instant Games” s přáteli v Messengeru

Pojďte pane, budeme si hrát v Messengeru. Ten se údajně chystá uvést na trh novou (do sebe zabudovanou) herní platformu zvanou “Instant Games“. Budete si tak moci zahrát nenáročně hry se svými přáteli. Jedna z prvních testovaných her je “Shuffle Cats Mini” od společnosti King.

shuffle-cats-gameplay

Twitter

Twitter ve zprávách zavádí boty pro zákaznický servis

V rámci soukromých zpráv (DM) zavádí Twitter řadu nových funkcí určených pro zákaznický servis. Pomocí botů půjde zákazníkům například zasílat automatické uvítací zprávy nebo rychlé předpsané odpovědi.

Total
0
Shares
Další články