Social novinky 36. týdne: Certifikát odborníka od Marka, WhatsApp také kopíruje Snapchat a Twitter vylepšuje soukromé zprávy

Když budete šikovní, tak vám dá Mark Zuckerberg certifikát odborníka, nechá vás stáhnout si aktualizovanou aplikaci Moments a možná bude taky předstírat, že o Snapchatu nikdy neslyšel. Jsme tu prostě zase se social novinkami minulého týdne. Pojďme na to.

Facebook

Získejte od Marka certifikát odborníka

Odlište se, nebo zemřete. Za úspěšné absolvování kurzů Facebook Blueprint můžete nyní získat marketingovou certifikaci. Ta přísně prověří vaše pokročilé znalosti a odliší vás od ostatních „odborníků na lajky“. A to se co? To se vyplatí. Vybrat si můžete ze 2 certifikačních možností.

14175261_1251300311589587_536288301_n

Facebook aktualizoval aplikaci Moments

Aplikace Moments slouží k co nejsnazšímu sdílení fotek z jedné akce mezi přáteli. Z fotek totiž automaticky vytváří sdílené sbírky. Facebook nedávno aplikaci Moments aktualizoval se třemi novými funkcemi: přidal záložku s oblíbenými položkami, možnost připojit se i pro neuživatele Moments a nahrávání fotek v plném rozlišení.

wersm-facebook-updates-moments-app-with-some-awesome-new-features-img-1

WhatsApp

WhatsApp také kopíruje Snapchat

WhatsApp pod Facebook patří již delší dobu a nelze se tedy divit tomu, že také kopíruje Snapchat. Nejnovější beta verze WhatsAppu na Androidu přidává řadu nových funkcí – například kresbičky a samolepky.

whatsapp-snapchat-796x398

Twitter

Twitter vylepšuje soukromé zprávy

Soukromé zprávy na Twitteru nyní umí spoustu „nových” věcí! Jedním z vylepšení je potvrzení o přečtení. Aplikace už také umí indikovat to, že člověk na druhé straně je plně zabrán do psaní odpovědi na vaši zprávu. Poslední významnější novinkou jsou náhledy poslaných odkazů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak by mohl vypadat Facebook podle představ designérů

Vyhrát si s podobou něčeho tak komplexního a masově populárního jako je Facebook, to je pro mnohé designéry zjevně neodolatelná představa. V průběhu let se objevila celá řada návrhů a i letos přibývají další. Kterou verzi byste v běžném životě nejraději používali vy?