Social novinky 20. týdne: Instagram přidává selfie filtry a další vychytávky

Jsme tu zase se třemi aktuálními social novinkami! Na Instagramu se dějí #kouzla. Messenger prochází faceliftem. A Twitter? Ten na vás ví věci.

INSTAGRAM

Instagram přidává osm selfie filtrů a další vychytávky

Na Instagramu se dějí #kouzla. Vždycky když Snapchat přijde s něčím novým, po chvíli se to záhadně objeví i na této síti. Mezi aktuální novinky patří osm selfie filtrů, zmizík Eraser Brush, se kterým jde odmazat část fotografie, videa pouštěná pozpátku a nálepky s hashtagem. To budou parády ve Stories!

FACEBOOK

Messenger dostává nový přehlednější vzhled

Messenger prochází faceliftem. Série menších změn je tu hlavně proto, abyste si nevytrhali vlasy. Domácí obrazovka Messengeru se tak (díky bohu!) stává mnohem přehlednější. V horní části najdete seznam všech konverzací, výpis aktivních uživatelů a skupinové chaty; ve spodní části pak najdete tlačítko pro volání, Můj den, kontakty a hry. Pokud nový vzhled ještě nemáte, aktualizujte si aplikaci. Teď hned. Šup.

messenger-inbox-feat

TWITTER

Twitter zná vaše zájmy

O tom, co se vám objevuje ve feedu na Twitteru, rozhoduje samozřejmě hlavně všemocný algoritmus. A ten se mimojiné dívá do seznamu zájmů, který si u vás Twitter vede. Dobrá zpráva je, že nad ním máte kontrolu! Běžte se pohrabat v sekci “Your Twitter data”.

Twitter_data

Total
1
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Černý pátek, kočky jako kočky a Vánoce za rohem

Další výběr memů přináší opět odpovědi na nejzásadnější otázky života, vesmíru a vůbec. Dozvíme se, jak je to ve skutečnosti s pitím alkoholu, jak si správně napsat Ježíškovi o dárky, jak se rodí děti, proč muži a ženy masturbují, jak udělat dokonalého sněhuláka, jak Sauron ve skutečnosti hledá ztracený prsten a jak kočky vypadají jako kočky...