Social novinky 18. týdne: Reakce jdou nyní používat u komentářů

Emoce. Komentáře. Reakce. Instant Games v Messengeru. Na to všechno jeden News Feed nestačí. 

FACEBOOK

Reakce jdou nyní používat také u komentářů

Reakce završují svoje vítězné tažení Facebookem. Začalo to u příspěvků, pokračovalo to v Messengeru a nyní lze reagovat více než lajkem i u komentářů. A funguje to pořád úplně stejně. Už se těšíte na ty konverzace plné emocí?

recording (87)

Instant Games jsou v Messengeru dostupné celosvětově

O Instant Games jsme už na Těchinternetech psali. Je to herní platforma, díky které je možné hrát s kamarády hry přímo v Messengeru. Zatím si uživatelé mohou zahrát 50 her – třeba oblíbeného Pac-Mana. Teď navíc všude na světě a s pár novinkami.

První důležitou novinkou je, že vývojáři mohou nově vytvářet herní boty pro komunikaci s hráči. Tou druhou, a pro hráče jistě zajímavější, je podpora her, ve kterých se hráči střídají po jednotlivých kolech. Tak si pojďte hrát!

17351730_908604915909426_490335826111102976_n

Facebook testuje nový způsob, jak k vám dostat více obsahu

Nebaví vás ten váš News Feed? Pak to chce změnu. A Facebook je tu, aby vám pomohl.

Zaprvé testuje druhý, alternativní News Feed. Ten je schovaný v mobilní aplikaci pod ikonkou rakety a Facebook by vám tam rád naservíroval populární články, videa a obrázky, které by vás mohly zajímat. A to od profilů a stránek, které zatím nesledujete.

Zadruhé teď testuje „Témata ke sledování“. Jde o nový způsob, jak dostat více zajímavého a relevantního obsahu přímo do vašeho News Feedu (to abyste nemuseli klikat jinam). Facebook tak některým uživatelům nabízí box, ve kterém si mohou vybrat z témat ke sledování. Jakmile uživatel klikne na jedno z témat, objeví se mu seznam všech zdrojů k danému tématu. Zatím není jasné, zdali bude mít uživatel možnost upravit si tento seznam zdrojů. Uvidíme.

facebook-topics-to-follow
Zdroj: TechCrunch

Total
0
Shares
Další články