Síť MySpace odhalila teaser na svou novou podobu

Noví majitelé MySpace, Specific Media a Justin Timberlake, představili dvouminutové video s novou podobou kdysi dominantní sociální sítě. Bude nový vzhled dostatečně zajímavý, aby přitáhl uživatele? Názory se hodně různí…

Nový MySpace je k nahlédnutí na adrese new.myspace.com/play a rozhodně je na co se koukat. Přizpůsobuje se posledním trendům a evidentně se nehodlá snadno vzdát šance, že by se vše vrátilo k dřívější velikosti. Nový vzhled podle společnosti nevychází z infrastruktury kolem starého MySpace a je budován zcela od začátku. Redesign hodně stojí na vizuální složce a na rozdíl od toho, na co jsme zvyklí (feed novinek odshora dolů) přichází s novým nápadem – směřuje odleva doprava. Zabudovaný je přehrávač hudby a vše se ovládá statickým menu na levé straně obrazovky.

Teaser neuvádí nic o tom, kdy bude nová podoba spuštěna, nicméně pokud vás zaujal, dostanete na jeho konci možnost zanechat e-mailovou adresu. Bude to ale stačit, aby se uživatelé znovu vrátili ke službě, která se je různými redesigny snažila získat zpět již několikrát? Snad tehdy, pokud nový design přesvědčí dostatek mladších uživatelů, kteří na síť natáhnou i svoje přátele a postupně ji tak zaplní i lidmi, kteří již k MySpace přílišnou důvěru nemají.

Zatímco jedni vychvalují krásu nového designu, jiní už nad MySpace definitivně zlomili hůl. Jak jste na tom vy?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter odstavil účet Anonymous pro porušení pravidel, nyní opět funguje

Může se to stát každému. Porušíte pravidla Twitteru, třeba nevědomky, a bude vás to stát účet. Dobrá zpráva je, že přinejmenším napoprvé ne nadobro. Alespoň lze-li soudit z případu hackerského hnutí Anonymous. A je taky sympatické vidět, že se Twitter nebojí ozvat ani vůči těm skupinám, které mu teoreticky mohou způsobit nemalé problémy.
Přečtěte si více

Twit nebo tweet? Jasno bylo až v roce 2008

Napadlo vás někdy, jak vůbec vzniklo slovo tweet, originál "českého" pojmu tweetovat? Pokud ano, a stále to nevíte, odpověď se dozvíte právě teď. Na úvod prozradíme, že Twitter sám ho nevymyslel. A navíc mu trvalo poměrně dlouho, než na jeho užívání přistoupil.